ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nowe miejsca pracy w Majkowie Dużym zapewni Agata S.A.

Poniedziałek, 03 czerwca 2019 10530
Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz powiększa swój magazyn w Majkowie Dużym pod Piotrkowem Trybunalskim. W związku z tym firma poszukuje pracowników, którzy zostaną zatrudnieni bezpośrednio, w oparciu o umowę o pracę. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Agata S.A. to firma z ugruntowaną pozycją rynkową, posiadająca szeroką sieć salonów na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem spółki i otwarciem nowej części magazynu w Majkowie Dużym obok Piotrkowa Trybunalskiego, firma prowadzi aktualnie rekrutację i poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników. Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia i miesięczne, stałe wynagrodzenie.


- W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Organizujemy szkolenia z obsługi wózków widłowych
z egzaminem UDT i jesteśmy otwarci na wsparcie nowych pracowników. Zapewniamy stabilność, elastyczny grafik pracy w oparciu o system zmianowy oraz bezpośrednią umowę o pracę, co wyróżnia nas na tle wielu innych podmiotów – komentuje Marek Skiba, dyrektor logistyki Agata S.A. – Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmy – dodaje. 


Ogólnopolskie centrum magazynowe sieci Agata posiada blisko 70 tys. metrów kwadratowych powierzchni i aktualnie pracuje w nim 250 osób, obsługując zarówno magazyn centralny, jak i magazyn e-commerce firmy. Jest to największe centrum logistyczne sieci. Pozwala na składowanie łącznej liczby ponad 85 tys. palet. 


Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą składać aplikacje poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: www.agatameble.pl/kariera.

 


***

O Agata S.A.: 

Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 26 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni  
i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Więcej o Agata S.A: www.agatameble.pl 

 


Zainteresował temat?

10

19


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat