Nowe boiska w gminie Grabica

Strefa FMRegion Środa, 30 maja 20184 5429
O dwa nowe boiska wzbogaciła się gmina Grabica. Zostały one ufundowane przez prywatnego inwestora. W środę 30 maja podczas festynu uroczyście oba obiekty oddano do użytku. Impreza połączona została z obchodami Dnia Dziecka. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, m.in piknik i malowanie twarzy. Nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych województwa i powiatu na czele z wicemarszałkiem Dariuszem Klimczakiem, przewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego Markiem Mazurem i wicestarostą piotrkowskim Piotrem Wojtysiakiem. Dzieci od gości otrzymały piłki.

Ładuję galerię...

Tegoroczny Dzień Dziecka w gminie Grabica najmłodsi powinni zapamiętać na długo. Poza tym, iż przygotowany został dla nich szereg atrakcji, to już od środy mogą oni korzystać z nowych boisk sportowych utworzonych w miejscowości Brzoza -Ten park nie był zawsze tak piękny jak dziś. 2 lata temu powstała inicjatywa, aby stworzyć projekt i zmodernizować to miejsce. Przy okazji, padł pomysł aby utworzyć boiska sportowe, których do tej pory nie było w Brzozie. Udało nam się nakłonić firmę P3 Logistic Parks, aby sfinansowała w 100% tę inwestycje.  Nie przypadkowo wybraliśmy taki termin. Boiska są stworzone przede wszystkim dla dzieci, to one mają mieć z nich jak najwięcej pożytku. Ta inwestycja nie zostałaby zrealizowana tak szybko, gdyby nie pomoc firmy P3. Rozmowy trwały bardzo krótko, firma przychyliła się do naszej prośby i właściwie w tempie ekspresowym udało się wybudować te 2 boiska. Bardzo się cieszę, że taki piękny obiekt jest na terenie naszej gminy. Mam nadzieje, że będzie się tu działo dużo dobrego- powiedział wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński. 

 

Firma P3 Logistic Parks jest obecna w gminie Grabica jako deweloper powierzchni magazynowy - Współpracujemy z gminą w wielu aspektach. Nasza firma patrzy w przyszłość i chce wspierać lokalną społeczność. Mamy cały program zajmujący się tym, aby wspomagać zrównoważony rozwój  zarówno swoich budynków oraz tego co dzieje się wokół nich. W ramach tych działań udało nam się odnowić fasadę szkoły w Brzozie. W ostatnim czasie dzięki rozwojowi naszej firmy, wygospodarowaliśmy nowe środki i chcemy wpływać na rozwój młodych. Wspólnie podjęliśmy decyzję, że boisko sportowe to coś co przyda się na tym terenie. Poza tym, iż wpływa to na kulturę fizyczną, to także kształtuje charakter. Mamy nadzieje, że nasza współpraca z gminą dalej będzie się tak dobrze układała, bo korzystają na tym przede wszystkim mieszkańcy - powiedział Piotr Bzowski, dyrektor do spraw rozwoju i najmu w firmie P3 Logistic Parks. 

 

Podczas spotkania wręczono także nagrody dla wszystkich zasłużonych uczniów.

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.05.2018 19:59

lans przed wyborami

10


loko ~loko (Gość)30.05.2018 19:16

Lepiej jest jak ich widzę przy łopatach :D

20


gość ~gość (Gość)30.05.2018 18:15

A Ostrowskiego niema? ha z Sojuszu Lewicy Komunistycznej? o a nie on tylko z wiązankami umie

11


Gabi ~Gabi (Gość)30.05.2018 16:05

Zrobił prywatny inwestor, ale na otwarcie wszyscy przyszli! Wstydu nie mają.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat