Nowe boiska w Goleszach otwarte

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 01 października 20183 2814
Dwa boiska sportowe przy Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych w gminie Wolbórz zostały otwarte. Teraz jest tam piękny lokalny kompleks
sportowy.

Ładuję galerię...

O tym, że w wychowaniu warto stawiać na sport, nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” – głosi znane powiedzenie. Realizując to założenie, władze gminy Wolbórz we współpracy z lokalnym sołectwem wybudowały kompleks boisk na terenie Szkoły Podstawowej w Goleszach Dużych. 26 września nastąpiło ich uroczyste otwarcie.

Wśród gości obecni byli: burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu Bogdan Szulc, radny powiatowy Michał Szymański, sołtysi – Zbigniew Klewin i Bogdan Pytel, dyr. Szkoły Podstawowej w Wolborzu – Grzegorz Adamczyk i dyrektor hali sportowej Zbigniew Walaszkiewicz.

 

Po przecięciu wstęgi i przemówieniach społeczność szkolna otrzymała w prezencie sprzęt sportowy. Następnie uczniowie rozegrali mecz inaugurujący funkcjonowanie boisk.

 

opr. UM w Wolborzu 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)02.10.2018 16:47

I tak od lat jak nie Orliki to inne duperele ale by złotówka poszła na tworzenie miejsc pracy to już nie. To nie rozwój gminy a upadek takie inwestycje nie tworzą miejsc pracy generują koszty i nic po za tym.. Ostatnio Wójt Moszczenicy dostał nagrodę tylko za to ,że skutecznie niszczy resztki przemysłu na swoim terenie a Moszczenica w tej chwili jak i Wolbórz to skanseny nieudolności lokalnych włodarzy

42


gość ~gość (Gość)02.10.2018 13:36

I tak wole na necie posiedzieć.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat