tekst reklamowy

Nowe auto na wyciągnięcie ręki

Wtorek, 11 maja 2021 762
Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowego samochodu albo poszukujesz sprawdzonego modelu poleasingowego? Teraz jest to prostsze niż myślisz – skorzystaj z oferty mAuto.pl z gwarancją pochodzenia samochodu oraz jego sprawności technicznej. A do tego ubezpieczenie, karta paliwowa, serwis i wiele więcej – wszystko w jednej, wygodnej do spłaty, miesięcznej racie.

Dlaczego mAuto.pl?

 

Poszukiwanie auta nie należy do najprostszych zadań. I nie ma tu znaczenia, czy mówimy o tym fabrycznie nowym, czy też używanym samochodzie. Trzeba zwrócić uwagę na szereg czynników, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję. Wielu osobom brakuje czasu, aby jeździć, oglądać, sprawdzać. Zwłaszcza kiedy prowadzi się biznes – wówczas trzeba skupić się na jego rozwoju, a nie przeglądaniu historii serwisowej interesującego nas pojazdu.

 

Tu właśnie z pomocą przychodzi mAuto.pl. Wszystkie formalności możemy załatwić przez Internet, dzięki czemu skracamy czas wyboru nowego samochodu do minimum. Wiele osób jednak zastanawia się, czy wybór auta w sieci jest bezpieczny. W tym przypadku tak. Dlaczego? mAuto.pl oferuje zarówno samochody nowe, jak i używane (poleasingowe, które pochodzą z polskich salonów). Co więcej, wszystkie samochody poleasingowe zostały szczegółowo sprawdzone przez rzeczoznawców z firmy Dekra.

W przypadku samochodów fabrycznie nowych możemy skorzystać z wygodnej opcji najmu. Natomiast przy autach poleasingowych mamy do wyboru najem, leasing lub zakup auta za gotówkę. Na mAuto.pl istnieje także opcja aukcji, dzięki której można zdobyć pojazd w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Dodatkowe zalety? Całe mnóstwo

 

Decydujesz się na nowy samochód? W mAuto.pl samochody są dostępne od razu lub w bardzo bliskim terminie. Nie musisz też nigdzie po nie jechać – zostaną dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski. Dodatkowo można również skorzystać z wielu innych pomocnych opcji – karta paliwowa, pakiet serwisowy czy pakiet opon. Rozwiązań jest wiele – możesz je dopasować do własnych potrzeb oraz środków.

 

Przy autach poleasingowych nie należy się obawiać o stan pojazdów – wszystkie pochodzą z polskich salonów, mają gwarantowany przebieg, nienaganny stan wizualny oraz techniczny potwierdzony przez firmę Dekra. W przypadku aut używanych można skorzystać również z wielu pakietów, podobnie jak to ma miejsce przy nowych egzemplarzach. Ponadto, przy zamówieniu online, masz możliwość zwrotu auta.

 

W mAuto.pl każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Przede wszystkim jednak oszczędza cenny czas, którego zawsze brakuje, kiedy prowadzi się własny biznes.


Zainteresował temat?

1

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat