Nowa płyta Marcina Januszkiewicza

Strefa FM Poniedziałek, 14 grudnia 20203 981
Niedawno ukazała się druga płyta piotrkowianina Marcina Januszkiewicza zatytułowana Perfect/Lady Pank. Na album składają się piosenki tych kultowych polskich zespołów w zupełnie nowych aranżacjach.

- Na płycie są utwory Perfectu i Lady Pank. Nie jest ich po równo, ale nie zdradzę jak je podzieliłem i po ile ich dałem. Klucz doboru był prosty, bo to są utwory, które się mi podobają, ale też starałem się, żeby cały album był jednolitą i spójną wypowiedzią na temat tego jak widzę świat, który mnie dookoła otacza - to co mnie cieszy, wzrusza czy rozczarowuje - mówi Marcin Januszkiewicz. 

Na albumie znalazły się też takie utwory jak „Ale wkoło jest wesoło", „Nie płacz Ewka" czy „Wciąż bardziej obcy". Pierwsza płyta absolwenta II LO w Piotrkowie to "Osiecka po męsku". 

 

Na najnowszym krążku znajdziecie takie kawałki jak:

 

1. Ale w koło jest wesoło
2. Marchewkowe pole
3. Tańcz głupia, tańcz
4. Vademecum skauta
5. Sztuka latania
6. Fabryka małp
7. Mniej niż zero
8. Idź precz
9. Nie płacz Ewka
10. Pepe wróć
11. Wyspa, drzewo, zamek.
12. Zawsze tam gdzie ty
13. Wciąż jestem obcy


Zainteresował temat?

2

6


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

panie J. ~panie J. (Gość)16.12.2020 07:49

weź pan się lepiej za te kurierke, pożyteczniej będzie

22


lion92 ~lion92 (Gość)14.12.2020 14:55

Sorry, ale dla mnie widoczne wydawnictwo to beznadzieja... zarówno styl śpiewania tego Pana, jak i aranżacje (a wielu nad nim pieje jakby to był Pavarotti)! :/, :P
Nie wątpię, że ma talent i nawet jego Hot16Challenge pozytywnie zaskoczyło, ale... już wolałbym nieco zapomnianą Anię Frontczak (prywatnie moją dawną koleżankę) w repertuarze Hey, Firebirds, O.N.A, Lipnickiej CZY Edyty Bartosiewicz. :D, <3

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat