Nowa droga Lubiatów-Kuznocin

ePiotrkowRegion Piątek, 20 lipca 20183 4515
Zakończone zostały prace na drodze powiatowej Lubiatów-Kuznocin. Droga zyskała nową nawierzchnię. Realizacja inwestycji kosztowała ponad 440 tysięcy złotych.
fot. UG w Wolborzu

Nowa nawierzchnia na powiatowej drodze ułożona i poszerzona została na odcinku 2 km. Wykonano także pobocza. Inwestycja w naszej gminie realizowana była w połowie ze środków powiatu piotrkowskiego a w połowie z budżetu gminy. Drogę odbierali  od wykonawcy, firmy PRDiM z Piotrkowa, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Zbigniew Starosta oraz burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

 

Koszt inwestycji w sumie wyniósł 446.159,15 zł w tym udział Gminy Wolbórz 221.464,57 zł

 

opr. UG w Wolborzu 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.07.2018 17:34

A ja się pytam kiedy będzie zrobiona droga Żarnowica-Wolbórz i Młoszów-Wolbórz? rozgrzebane są obie, i nic się nie dzieje, nie ma wogóle jak do Wolborza dojechać z południowych stron gminy albo trzeba 10km nadkładać po dobrej drodze przez Polichno lub Studzianki albo jechać dołami przez środek pola przez 5km.

10


gość ~gość (Gość)22.07.2018 10:03

Ale przystojni Panowie

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat