Nowa Rada Osiedla chce mieć logo

ePiotrkow Wtorek, 07 sierpnia 20180 2829
Niedawno utworzona piotrkowska Rada Osiedla „Szczekanica” ogłosiła konkurs na logo. Prace można nadsyłać do 30 sierpnia. Zwycięzcę poznamy 8 września.

Regulamin konkursu na projekt logo osiedla Szczekanica

 1 Organizatorem konkursu jest Rada Osiedla Szczekanica.
2. Celem konkursu jest wyłonienie spośród nadesłanych prac logo osiedla do umieszczenia go na materiałach informacyjno – promocyjnych.
3. Prace można wykonywać zarówno w formie rysunku, a także  pliku graficznego
4. Osoba, która prześle swoją pracę na konkurs, zrzeka się praw autorskich do dzieła, które potem może zostać dowolnie wykorzystane na potrzeby Rady Osiedla Szczekanica.
5. Prace na konkurs można przesyłać do 30 sierpnia 2018 r. włącznie na adres mailowy szczekanica@wp.pl lub na adres Biura Rady Miasta Piotrkowa.
6. Zwycięzcę wyłoni Rada Osiedla podczas posiedzenia 31 sierpnia. Wręczenie nagrody (nagród) odbędzie się podczas festynu 8 września 2018 roku.
7. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: zgodność z wymogami regulaminu, kreatywność, prostota i funkcjonalność, zastosowanie logo w praktyce.
8. Nagroda  w konkursie : rzeczowa o wartości 300 złotych.

 

Pytania można kierować na adres szczekanica@wp.pl
 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat