Nominowani do kabaretowej śmietanki

Tydzień Trybunalski Niedziela, 25 sierpnia 20132 1902
19. Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka szczęśliwie skończyło się dla kabaretu Jesteś. My z Piotrkowa. Zdobyli wyróżnienie i uznanie kolegów ‘po fachu”.

O sukcesach Kabaretu Jesteś.My pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem jednak grupa została zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie, w którym występują najlepsi.
- Dla nas samo zaproszenie na tak ceniony konkurs było wielkim wyróżnieniem. Występ w takim miejscu był dla nas dużym wyzwanie. Tyle kabaretów i „takie” jury. Wiedzieliśmy, że musimy dać czadu. Oczywiście był stres, wielkie emocje i do ostatniej chwili wątpliwości czy wybraliśmy dobre skecze do prezentacji- mówi Martyna Wołoszyn z kabaretu Jesteś.My.
Grupa z Piotrkowa otrzymała wyróżnienie. Obiecują, że to nie ostatni konkurs takiego formatu, w którym wzięli udział.

- To wyróżnienie bardzo nas zaskoczyło, bo obok nas na scenie było wiele grup, które podziwiamy. Doborowe jury też miało znaczenie- dodaje Martyna.
Zmagania młodych kabaretów oceniali: Marek Przybylik, Jacek Fedorowicz, Rafał Kmita i Alan Pakosz.

MULATKA, zaraz po PACE, jest najstarszym w regionie północno-wschodniej Polski przeglądem kabaretowym. Już od dziewiętnastu lat sprawia, iż przełom lipca i sierpnia jest najśmieszniejszą częścią lata. Na 4 dni zjeżdża się do Ełku najweselsza śmietanka polskiej sceny kabaretowej.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wu ..ka.. ~wu ..ka.. (Gość)25.08.2013 20:12

faktycznie gratulacje się należą ... coś przynajmniej o Piotrkowie szepną ..

00


J.F-K ~J.F-K (Gość)25.08.2013 13:06

Gratulacje dla kabaretu Jesteś.My. Tak trzymać

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat