Nocny turniej plażowej siatkówki

OSiR Piątek, 16 lipca 20211 1403
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na VI nocny turniej plażowej siatkówki kobiet i mężczyzn "OSiR Nocą". Impreza potrwa dwa dnia - w piątek oraz sobotę i odbędzie się na boiskach plażowych Ośrodka przy ul. Belzackiej 108/110.
fot. pixabay.com / dimitrisvetsikas1969

Turniej siatkówki plażowej kobiet w dniu 16 lipca ( piątek) rozpocznie się o godzinie 19:00. Z kolei rywalizację panów w plażowej siatkówce zaplanowano dzień później, czyli w dniu 17 lipca (sobota). Podobnie jak w przypadku pań, początek zmagań zaplanowano na godzinę 19:00.

Regulamin VI turnieju "OSiR Nocą" znajdziecie na stronie www.osirpiotrkow.pl. Niestety zapisy już się zakończyły. 

 

W piłce siatkowej na boisku występuje dwóch zawodników. Gra się do dwóch wygranych setów do 21 pkt., wygrana drużyna musi mieć dwa punkty przewagi. W razie stanu po 1 w setach, rozgrywana jest trzecia partia, którą toczy się na takich samych zasadach, tyle że do 15 pkt. Od roku 1996 jest to dyscyplina olimpijska.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.07.2021 10:08

Bylem,widzialem,napatrzylem sie na tylki.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat