Noc Świętojańska w Sulejowie [GALERIA]

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 24 czerwca 201937 9414
W niedzielę podczas Nocy Świętojańskiej oficjalnie otwarto zrewitalizowany Plac Straży w Sulejowie. Było tradycyjne puszczanie wianków, nie zabrakło również koncertów i imponującego pokazu ogni sztucznych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ładuję galerię...

Mieszkańcy miasta i gminy przygotowali kilkadziesiąt wianków. Jury wybrało 4 najlepsze, ale nagrody otrzymał każdy kto wziął udział w konkursie „Ekologiczny Wianek Świętojański”. Później wszystkie zostały puszczone na Pilicy. 

 

Na scenie prezentowały się lokalne zespoły: Piliczanie i grupy dziecięce działające w Miejskim Ośrodku Kultury. Odbył się również spektakl „Opowieść o S” przygotowany przez Grupę Teatralną „aMOKtorzy”, którą stworzył Bartek Kaźmierczak.

 

O 20:00 oficjalnie otwarto Plac Straży, dokonali tego przedstawiciele władz Sulejowa na czele z burmistrzem Wojciechem Ostrowskim, radni powiatowi i zaproszeni goście.

 

Potem przyszedł czas na występy gwiazd. Najpierw publikę rozgrzał DJ Kelvin, a potem zespół „After Party”. W międzyczasie można było zobaczyć pokaz ogni sztucznych i pokaz laserowy.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Olga ~Olga (Gość)24.06.2019 09:22

Panie Bartoszu na scenie prezentował się pan bardzo dobrze! Dziękujemy! Za świetną impreze! Niech pan tak trzyma Burmistrz i Pan górą!!

1212


Rynek ~Rynek (Gość)24.06.2019 15:03

A kiedy będziemy mieli cywilizowany Rynek w Sulejowie? Cały czas tylko piach albo błoto.

131


Kurnędz woła ~Kurnędz woła (Gość)24.06.2019 14:48

Piękna Impreza, tylko czemu jest na imprezę a nie ma na chodnik, np. w Kurnędzu? Panie Radny jak to jest? Kilkadziesiąt tysięcy na parę godzin zabawy się znalazło a na chodnik w Pana wsi nie ma? Czy dla Pana Sulejów jest ważniejszy?

142


Natalia ~Natalia (Gość)25.06.2019 18:38

Byłem, widziałem, było super. Szczere gratulacje dla mieszkańców i Burmistrza!!!. Dlaczego podobnych imprez nie ma gminie Wola Krzysztoporskiej, co rok to gorzej. Może Pan Burmistrz ze swoimi podwładnymi zmieniłby naszych beznadziejnych włodarzy razem z namaszczoną kadrą kierowniczą!!! Proszę, proszę, proszę.

22


frit ~frit (Gość)25.06.2019 17:24

coś się dziej fajnie i dobrze, szkoda że dla przyjezdnych wciąż tak mało, może jak zrobią ten Rynek, kładkę, przystań to coś drgnie i ludzie znów poczują że Sulejów jest znany w Polsce. fajnie by było aby Polanka wróciła do łask, były plaże nad rzeką dzisiaj nigdzie w polsce już ich nie ma, plac dla kamperów, super domki wczasowe dla bogatych, fajne domki dla mniej bogatych, kąpielisko z prawdziwego zdarzenia i jakieś atrakcje ale takie prawdziwe w skali Polski. wtedy wszystkim mieszkańcom by żyło się lepiej. A i do Sulejowa by nie jeden z biznesem pomyślał myślami. Na wielkie zakłady zagraniczne bym nie liczył one raczej do kasy gminy wiele nie włożą, może poprzeć swoich.

32


gość ~gość (Gość)25.06.2019 13:36

Gdyby nie było imprezy świętojańskiej też by było źle...wszystkim się nie dogodzi.a impreza była udana

18


gość ~gość (Gość)25.06.2019 12:42

Nikt ważny nie przyjechał bo nie bylo zaproszen.

50


żenujące ~żenujące (Gość)25.06.2019 12:40

ten gościu z Przygłowa zawsze przeciwny rewitalizacji, a do przecinania wstęgi pierwszy, To trzeba mieć charakter, nie tylko on w tej radzie.

51


Gall ~Gall (Gość)25.06.2019 09:40

A Polanka leży odłogiem. Obraz nędzy i rozpaczy. Kompletna ruina. Przecież to było miejsce spacerów, wypoczynku, spędzenia wolnego czasu także dla mieszkańców Sulejowa i mieszkańców gminy. Sobota czy niedziela tłumy z Sulejowa szły tam spędzić popołudnie. Inne gminy od podstaw zbudowały miejsca wypoczynku dla swoich mieszkańców, z niczego, a nasza doprowadziła to co kiedyś kwitło do ruiny. Panu burmistrzowi przypominam jego gazetkę wyborczą z 2014 roku, gdzie zamieszczone były zdjęcia z Przedborza i podobno u nas też tak miało być. A co mamy po pięciu latach na historycznej Polance ???????? Polance która przez lata dawała niemałe dochody do kasy miejskiej, a jakie dochody dawał i daje Plac Straży ?

71


aaaaaaaa ~aaaaaaaa (Gość)24.06.2019 14:25

Jakoś nikt ważny nie przyjechał.... Chyba mają dosyć naszego "włodarza"

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat