Niszczycielski spacer ulicą Żwirki

ePiotrkow Niedziela, 01 grudnia 201923 6699
Połamane drzewka przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim to efekt karygodnego działania wandala lub wandali, którzy najprawdopodobniej z piątku na sobotę próbowali w ten sposób dać upust swoim emocjom.

Ładuję galerię...

O całej sprawie poinformował nas mieszkaniec Piotrkowa, którego zaniepokoił widok efektu wspomnianego niszczycielskiego spaceru. Poprosił nas byśmy udali się na miejsce i osobiście przekonali Jak wygląda obecnie ul. Żwirki. Zniszczenia są widoczne już na pierwszy rzut oka.

 

Sprawdziliśmy wobec tego czy sprawa została zgłoszona na policję. Dagmara Mościńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poinformowała nas, że takie zgłoszenie nie wpłynęło.  Wizerunek sprawcy mogły jednak uchwycić kamery zainstalowane w parku im. ks. Józefa Poniatowskiego, co postaramy się sprawdzić.

 

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat opisywanego aktu wandalizmu może przekazywać je stróżom prawa. Być może sprawców uda się ująć by odpowiedzieli za swoje nieodpowiedzialne zachowanie


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.12.2019 12:48

To jeszcze przegonić auta na żwirkach co niszczą trawwnik i utrudniają wyjazd z ul. srebrnej.

10


gość ~gość (Gość)07.12.2019 16:33

A to nie włodarze miasta?? To oni mają tendencję do niszczenia wszystkiego co zielone w mieście.

21


gość ~gość (Gość)04.12.2019 22:18

To ZIOM w końcu przyjechał poobcinać gałęzie co tyle razy było zgłaszane. Tylko im się pomyliło i nie te co trzeba obcinali.

21


gość ~gość (Gość)02.12.2019 17:11

To zapewne ta sama grupa która chodziła po parku puszczając petardy. Wszystko jest na nagraniach z monitoringu parku. Prawdopodobnie do odtworzenia na osirze ? Grupa około 7 młodych chłopaków.

60


gość ~gość (Gość)02.12.2019 08:10

Czy nikt nic nie widział ani nie słyszał! To jest bardzo dziwne! Przestępcy rządzą miastem a policja nic nie robi!!!

72


detektyw inwektyw ~detektyw inwektyw (Gość)02.12.2019 14:38

To musiało być w nocy z piątku na sobotę. W sobotę rano przy wejściu na Concordię był jeszcze wyłamany do ziemi znak drogowy, później go naprostowali. Jedna osoba nie dałaby rady tego zrobić. Słupki są połamane od wejścia do parku koło ogrodu botanicznego aż do stadionu. Ja bym przejrzał monitoring w parku i okolicach. W takich sytuacjach Policja powinna z automatu wyznaczać nagrodę za informacje a jak nygusy już zostaną złapane, sąd powinien zasądzać od wandali zwrot kosztów za: zniszczenia, koszty nagrody, pracę Policji i koszty postępowania sądowego tak żeby razem wyszło przynajmniej z 10 tysięcy. Jak delikwent nie ma z czego zapłacić to areszt albo trzy miesiące prac społecznych np. sprzątanie w noclegowni dla bezdomnych, szorowanie garów w szpitalu albo sprzątanie lasu po klientach tirówek na Rakowie ;)).

50


gość ~gość (Gość)01.12.2019 19:40

Święci się odezwali co wy nigdy nie byliście młodzi..

128


patobieda umysłowa ~patobieda umysłowa (Gość)02.12.2019 11:35

Jakie dzbany żyją w tym mieście to głowa mała!! Niszczenie aut, łamanie drzewek, strzelanie z wiatrówki do autobusu. Z każdym dniem jestem w coraz większym przekonaniu że każdy mądry i ogarnięty wyjeżdża z tego miasta a zostają tylko takie jednostki...

111


narodziny patologii ~narodziny patologii (Gość)02.12.2019 10:46

Jeżeli taki nie zmądrzeje na czas, to kogo on wychowa w przyszłości, kiedy zostanie ojcem?

90


LUQ LUQranga02.12.2019 10:42

na tych zdjęciach nie widać by jakieś drzewko zostało połamane. tylko zostały uszkodzone te osłony drzew

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat