Nieudana kradzież na Starym Mieście

Policja KMP Piotrków Poniedziałek, 09 kwietnia 20188 5725
Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy z 7 na 8 kwietnia na Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim. Celem złodzieja okazała się świetlica dla dzieci, a konkretnie znajdujące się w niej laptopy. Włamywacz działał w warunkach recydywy, grozi mu więc nawet 15 lat więzienia.
fot. policja

Dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał komunikat w tej sprawie około północy. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu niedługo po zgłoszeniu. Na miejscu zastali 42-latka, który w rękach trzymał laptop. Na widok policji odrzucił sprzęt, ale i tak został zatrzymany. Przed włamaniem wybił szybę w budynku świetlicy. Okazało się, że mężczyzna jest dobrze znany piotrkowskim stróżom prawa, a włamania dokonał w warunkach powrotu do przestępstwa. W plecaku recydywisty policjanci znaleźli sześć kolejnych laptopów.


Zainteresował temat?

9

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dirty ~Dirty (Gość)09.04.2018 20:54

Idiota nie wie, że każdy taki laptop po podłączeniu do internetu da się namierzyć. Tak jak każdy smartfon po IMEI...

20


on 34 ~on 34 (Gość)10.04.2018 10:58

po prostu cham .

20


gość ~gość (Gość)10.04.2018 09:38

Ale patol

20


jandzan ~jandzan (Gość)10.04.2018 08:40

Nie dość, że złodziej to skurw..n. Okradać swoich? I to jeszcze dzieci...?!

40


tylko pała! ~tylko pała! (Gość)09.04.2018 19:35

Ucinanie ręki, to może przesada, ale dlaczego nie wolno dzisiaj takich złamanasów porządnie spałować? Korwin-Mikke mówi, że powinna być kara chłosty i że zamiast wsadzać kogoś do kicia, lepiej by było zabrać go do jakiejś piwnicy i spuścić porządne lanie. Tego się dzisiaj nie robi, bo to jest w naszym rozumieniu nie do pogodzenia z prawami człowieka, ludzką godnością itp. Ale jest do pogodzenia z tymi wszystkimi pięknymi ideałami wsadzanie człowieka za drobne przestępstwa do kicia, gdzie go najpierw zgwałcą, pobiją, upokorzą, ale później nauczą bandyckiego fachu i wyjdzie już jako zawodowy bandzior. Czy nie lepiej, żeby taki łobuz dostał porządnie pałą?

60


gość ~gość (Gość)09.04.2018 15:34

Zgadza się, masz rację to chore co opisujesz. Ale co...dasz mu za to zawiasy i niech kradnie dalej? Niestety nie ma u nas w kraju kary ucinania rąk za kradzież ani kamieniołomow aby tam przykuci łańcuchami spędzali miło czas w ramach resocjalizacji

100


sdfsfsdf ~sdfsfsdf (Gość)09.04.2018 15:08

No, najwyższa pora! Ukarać go darmowym mieszkaniem w więzieniu, dobrymi posiłkami i lepszą niż zwykli podatnicy opieką medyczną! Jeszcze spotka kolegów po fachu na miejscu. To na pewno powstrzyma go przed kolejnymi akcjami, a i odstraszy kolejne osoby, które połaszą się na cudzą własność.

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat