Nietrzeźwa bełchatowianka doprowadziła do kolizji

PolicjaBełchatów Utworzono: Poniedziałek, 13 listopada 20173 3949
70-latka z promilami spowodowała kolizję. Na szczęście nikt nie został ranny. Do zdarzenia doszło w Bełchatowie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie został poinformowany kolizji na ul. Wyszyńskiego. Policjanci ustalili, że kierująca skodą fabią, 70-letnia bełchatowianka, jadąc w kierunku Alei Jana Pawła II, nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył mercedesa, którym kierował 33-letni mieszkaniec gminy Rząśnia. Przeprowadzone alkomatem badanie wykazało u kobiety ponad 1,1 promila alkoholu. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali jej prawo jazdy. Kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


(źródło: KPP Bełchatów)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

drogowiec ~drogowiec (Gość)13.11.2017 15:21

To dobry "stary" materiał. Nie jeden 40-to letni smarkacz bałby się wsiąść za kierownicę z wiele niższym %. A tutaj, popatrzcie tylko.

52


jolka ~jolka (Gość)13.11.2017 14:01

Babka jeszcze świętowała- niech jej odpuszczą.

53


gość ~gość (Gość)13.11.2017 13:37

70 lat. 1,1 promila! Nieźle.

70


reklama

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat