ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Niepubliczne Przedszkole i Szkoła Sióstr Dominikanek

Czwartek, 28 maja 2020 1138
Jesteśmy placówką katolicką działającą od 2013r, realizującą cele i zadania określone w Ustawie o Systemie Oświaty dotyczące placówek niepublicznych. Mającą także obowiązek realizowania Podstawy Programowej odpowiedniej dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych samorządowych.

W naszej szkole czy przedszkolu jest rozszerzony program nauczania, dotyczy to języka angielskiego i hiszpańskiego. Łączymy nowoczesne kształcenie z tradycyjnym wychowaniem, Zapewniamy znakomite warunki edukacyjne i przyjazną atmosferę, małoliczne klasy, grupy, posiadamy ładny, ogrodzony plac zabaw na świeżym powietrzu. Organizujemy dla dzieci ciekawe wycieczki i spotkania, np.: z interesującymi ludźmi, zwierzętami, spotkanie fizyko-chemiczne, plastyczno-artystyczne.

 

 

Otwierając się na pomoc rodzicom podejmującym trud realizacji obowiązku szkolnego swoich dzieci poza szkołą organizujemy też, tak zwaną EDUKACJĘ DOMOWĄ.

 

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat tzn. Oddziału „0”

 

W szkole obecnie uczą się uczniowie w klasach od I do VI, w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę też w kl. VII, itd. aż do kl. VIII.

Pracuje u nas dobrze przygotowana i wykwalifikowana oraz przyjazna dzieciom Kadra Pedagogiczna - Sióstr Dominikanek i Pracowników Świeckich. Klasy szkolne i sale przedszkolne są przestrzenne, kolorowe i bardzo dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne i multimedialne.

 

 

Oferujemy szeroki wachlarz rozwijających zajęć dodatkowych. Czesne tylko – 250 zł, a w tym 5 godzin j. angielskiego i 2 godz. j. hiszpańskiego.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 17.00. Szkoła Podstawowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00 - w tym świetlica szkolna od 7.00 – 8.00 i od 12.00 – 17.00. Zajęcia w systemie jednozmianowym!

 


Nie czekaj !

 Rekrutacja rozpoczęta


Niepubliczne Przedszkole i Szkoła
Sióstr Dominikanek
w Piotrkowie Trybunalskim
ul. Stronczyńskiego 1

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat