Nielegalny salon gier w... mieszkaniu

PolicjaTomaszów Wtorek, 14 stycznia 202016 11266
Tomaszowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się w bloku mieszkalnych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

Policjanci mieli podejrzenia, że w jednym z lokali w bloku przy ul. Smugowej znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych. Ich przypuszczenia sprawdziły się. 10 stycznia około godziny 18:00 policjanci wraz z funkcjonariuszami KAS przeszukali obserwowany lokal, gdzie  ujawnili i zabezpieczyli 6 automatów, których posiadanie jest zabronione prawem.

 

Na miejscu mundurowi zastali 76-letnią kobietę, zajmującą się obsługą klientów oraz cztery osoby, które przyszły tam aby zagrać. Automaty zostały zabezpieczone i przekazane funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej. Celnicy przeprowadzili też eksperymenty procesowe sprawdzając, czy są to urządzenia działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kara pieniężna jaką może ponieść właściciel maszyn to 100 tysięcy złotych od jednego automatu oraz kara pozbawienia wolności do lat 3. Uczestnikom nielegalnych gier grozi wysoka grzywna.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

janosik ~janosik (Gość)14.01.2020 12:06

moje pieniądze podatki zapłaciłem to mogę z nimi robić co chce

71


Elo ~Elo (Gość)14.01.2020 11:46

Już nie mają co robić, jest popyt to jest podaż w stanach jest to legalne w europie zachodniej tez tylko u nas wieczna komuna.

42


żeton ~żeton (Gość)14.01.2020 10:19

Widać mało sygnalistów mieszka w tym bloku. A swoją drogą to takie automaty nieżle hałasują.

51


gość2 ~gość2 (Gość)14.01.2020 10:19

Babka podstawiona na słupa, bo co jej zrobią? Wsadzą do więzienia na starość? Mieszkanie też pewnie jej a automaty to pewnie wnuczek znalazł na wystawce w Niemczech i postawił w mieszkaniu dla ozdoby hehe.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat