Niech nas zobaczą. Nowoczesna.pl w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 16 lipca 201532 10169
Nowoczesna.pl zorganizowała w środę pierwsze spotkanie w Piotrkowie. - Robię przegląd osób zainteresowanych współpracą. Analizujemy nasze siły w regionie, dzielimy się obowiązkami, przekazujemy najważniejsze informacje – mówi pełnomocnik Stowarzyszenia założonego przez Ryszarda Petru.

Ładuję galerię...

Spotkanie odbyło się w piotrkowskim hotelu Mercure, a przybyło na nie kilkadziesiąt osób. - To pierwsze spotkanie w tym okręgu wyborczym – mówił Adam Rogala-Lewicki, pełnomocnik Nowoczesnej.pl w regionie łódzkim. - Jesteśmy stowarzyszeniem, nie partią polityczną, zarejestrowanym w zeszłym tygodniu. Zarejestrowaliśmy się w Rzeszowie, nie w Warszawie ze względu na długo trwające procedury. Na pewno do najbliższych wyborów pozostaniemy stowarzyszeniem.

 

Członkowie Nowoczesnej.pl mówią, że chcą przywrócić Polsce wolność gospodarczą. Jak chcą to zrobić? - Na pewno nie będziemy proponowali programu neoliberalnego – odpowiada pełnomocnik. - Jesteśmy racjonalistami ekonomicznymi. To, co proponujemy to uwolnienie polskiej gospodarki od narośli administracyjnych i państwowych, które skutkują tym, że prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, w szczególności przez małych przedsiębiorców, jest niezwykle trudne. Przez lata nagromadzono szereg różnych przepisów, które po pierwsze są ze sobą sprzeczne, po drugie jest ich za dużo, po trzecie na każdym kroku przeszkadzają w prowadzeniu działalności gospodarczej. A biorąc pod uwagę, że to właśnie mali i średni przedsiębiorcy decydują o zasobach finansowych budżetu państwa, jest to ta grupa docelowa, która powinna być najbardziej wspomagana.

 

Liczą na dwucyfrowy wynik wyborczy. - Sondaże są dla nas coraz bardziej optymistyczne, ten ostatni wskazywał na 7% poparcia – mówi Rogala-Lewicki. - Jesteśmy na fali wznoszącej i dużo osób zaczyna nas rozpoznawać, a jeszcze 2 tygodnie temu nie kojarzono Nowoczesnej.pl z konkretnymi ludźmi i z konkretnym projektem. Musimy stawiać sobie ambitne cele, a takim jest na pewno wynik dwucyfrowy.

 

Planują zorganizowanie w Piotrkowie biegu, podczas którego będą zbierane środki na określony cel charytatywny. Chcą też zorganizować, wspólnie z Centrum Edulacyjno-Rehabilitacyjnym Szansa, piknik dla zdrowia, podczas którego będzie można wykonać bezpłatne badania. W trakcie imprez członkowie Nowoczesnej.pl będę chcieli pokazać się wyborcom.


Zainteresował temat?

11

13


Komentarze (32)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

luzik luzikranga16.07.2015 22:01

Nowoczesna pl jeszcze nie powstała, a już wszystkim kojarzy się z syfem Balcerowicza! Z łobuzem, który wraz ze swoją bandą powinien skończyć w pierdlu. Nowoczesnej nie skreślałbym jednak całkowicie. Nie, nie - absolutnie nie namawiam, żeby na nich głosować. Po prostu Petru raz na miesiąc powie coś sensownego. I tyle. To i tak więcej niż mówi Kukiz, który uczepił się JOWów. Jak rzep psiego ogona. I tylko tyle.

Komentarz był edytowany przez autora: 16.07.2015 22:07

58


Exploit Exploitranga17.07.2015 08:51

Stara żydokomuna próbuje się przepoczwarzyć? Przecież to dawna Unia Wolności! Precz!!!!!!

53


Al Bundy Al Bundyranga16.07.2015 20:29

A czy to PO-bis nastawia się na POparcie zawiedzionych działaniami PO, czy bardziej na nowe pokolenie lemingów?
Balcerowicz, Petru - jeden zrobił z Polski kraj neokolonialny, drugi doradzał Tuskowi. Efekty ich "fachowości" znamy z autopsji. Nikt, kto ma choć trochę oleju w głowie, na te nazwiska się nie nabierze.
Stare gówno w nowym "nowoczesnym" opakowaniu nadal pozostaje starym gównem.
Agitację trzeba było zorganizować w lesie - przyszłoby więcej łosi i jeleni.

111


bolek ~bolek (Gość)16.07.2015 20:12

kapitalizm z XIX wieku i taka nowoczesność

20


Lika ~Lika (Gość)16.07.2015 12:32

Normalnie tłumy takie że nie bylo gdzie wejść. A przepraszam to nie tłumy - to TUMANY i NAIWNIACY

117


Bis ~Bis (Gość)16.07.2015 11:56

Platforma Bis - dziękujemy!

140


tak ~tak (Gość)16.07.2015 11:16

Leszek Balcerowicz, Ryszard Petru oraz wielu innych to "białe kołnierzyki", to są ludzie którzy chcą biednych Polaków "oskubać" z pieniędzy a także z godności. POLACY nie dajmy się nabrać na te "piękne" słowa.

186


ares1 ~ares1 (Gość)16.07.2015 10:04

Jak ci się dopadną do władzy to nie zostanie kamień na kamieniu!!!

125


DżagaRaga DżagaRagaranga16.07.2015 09:48

Ja będę głosował na Platforme Kepasy.

312


sale ~sale (Gość)16.07.2015 08:52

Popatrzymy...dziś patrzę na Nowoczesną życzliwe.

1212


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat