Niebezpieczne upały ponownie w naszym regionie

ePiotrkow Niedziela, 30 czerwca 20193 4087
Po kilku dniach odpoczynku od bardzo wysokich temperatur, ostatni weekend czerwca znów daje nam się pod tym względem we znaki. Dla naszego regionu ogłoszono alert pogodowy.
fot.: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed bardzo wysokimi temperaturami. W komunikacie wydanym z tego powodu czytamy: 

 

Niedziela wszędzie słoneczna. Upał obejmie prawie całą Polskę, jedynie miejscami na wschodzie, wybrzeżu oraz w rejonie Karpat temperatura wyniesie od 26°C do 29°C.

 

W Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim ogłoszono alert 2 stopnia. Co to oznacza?

 

 

W upalne dni pamiętajcie o odpowiednim nawadnianiu się. Jeśli możecie, nie przebywajcie zbyt długo na słońcu. 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

X2 ~X2 (Gość)30.06.2019 13:06

Dzięki wczorajszym opryskom na niebie oda rana do nocy i teraz będą media wmawiać nam Afrykańską kolejną falę upałów o czym media nie informują społeczeństwa. Mamy otwartą wojnę pogodową stosowaną wobec krajów wschodnich albo mamy ulewy albo suszę zaplanowaną

41


Pan Paliwko ~Pan Paliwko (Gość)30.06.2019 12:18

Niebezpieczne to są ceny paliwa w naszym ukochanym mieście, rozumiem że jest drożej niż w całej Polsce ale żeby o 30gr na litrze diesla to już trochę przesada. już od tygodnia widzę w innych miastach ON poniżej 5 zł (w łodzi tankowałem na Orl.. za 4.84) polecam tankować poza miastem. Pozdrawiam i pamiętajcie o wodzie dla zwierząt w takie upały :)

70


gość ~gość (Gość)30.06.2019 12:05

I co w związku z tym? I tak trzeba iść do pracy gdzie jest jeszcze cieplej niż na zewnątrz

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat