Niebawem ponownie otworzą piotrkowskie korty

Strefa FM Czwartek, 19 kwietnia 20123 1576
Amatorzy tenisa już niedługo znów będą mogli korzystać z piotrkowskich kortów. Po zimowej przerwie rozpoczęto ich przygotowywanie.

- Jeżeli chodzi o przygotowanie ich, to wiadomo, że związane jest to z osuszeniem, przygotowaniem linii, ze zwałowaniem i z wyrównaniem - mówi Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego OSiR-u.

Jak się okazuje hala balonowa przykrywającą część kortów przy ulicy Belzackiej nie zostanie zdemontowana. - Zobaczymy, zbieramy doświadczenia jak to wygląda. W tym roku mamy ją po raz pierwszy i chcielibyśmy empirycznie stwierdzić, jak będzie ona zachowywać się przy wyższych temperaturach. Przydałaby nam się alternatywna forma dla kortów odkrytych - wyjaśnia dyrektor.

Prace związane z przygotowaniem kortów powinny zakończyć się pod koniec kwietnia.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

edek ~edek (Gość)19.04.2012 18:51

"Dzihad" napisał(a):
TO co, HALA BALONOWA nie ma ATESTU ??
Ładne rzeczy , boją się że hala nie wytrzyma...?
To po co miasto kupowało "bubel" ?


dziewczynko lub chłopczyku - mam nadzieje ze ciebie uspokoję. hala ma tzw atest (choć co to ma oznaczać wg ciebie?- precyzując chodzi zapewne o certyfikat o niepalności powłoki). miała go od samego początku. smutne to być może dla ciebie, ale macie słabych informatorów w osirze. pozdro dla witka, darka, kasi i jej przyjaciela.

00


bcv ~bcv (Gość)19.04.2012 14:02

Jakie są ceny za karty.

00


Dzihad ~Dzihad (Gość)19.04.2012 11:18

"tym roku mamy ją po raz pierwszy i chcielibyśmy empirycznie stewierdzić, jak będzie ona zachowywać się przy wyższych temperaturach"
TO co, HALA BALONOWA nie ma ATESTU ??
Ładne rzeczy , boją się że hala nie wytrzyma...?
To po co miasto kupowało "bubel" ?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat