Nie tylko siłownia zewnętrzna… W Tomaszowie powstaną OSY

Strefa FMTomaszów Środa, 14 sierpnia 20199 2222
W Tomaszowie Mazowieckim powstaną Otwarte Strefy Aktywności Fizycznej. OSY wybudowane będą w parku „Michałówek", przy Ośrodku Kultury „Tkacz" na osiedlu Niebrów oraz na terenie skweru przy ul. Granicznej.

Ładuję galerię...

W każdej znajdzie się siłownia zewnętrzna, ale nie tylko. Na realizację kompleksów pozyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wartość wszystkich obiektów to ponad 237 tys. zł. Pozyskane wsparcie to z kolei 100 tys. zł. Rozstrzygnięto już przetargi, niebawem rozpoczną się prace.

 

W tomaszowskich Otwartych Strefach Aktywności, oprócz urządzeń do ćwiczeń fizycznych, znajdą się też m.in. nowe ławki, kwietniki, kosze i stojaki rowerowe, a w niektórych także betonowe stoły do gry w szachy, w piłkarzyki oraz do gry w tenisa stołowego, ale też stół do gry w chińczyka czy poręcze z pomostem i słupkami oraz karuzela.

 

Wszystkie tomaszowskie OSY powinny być gotowe w pierwszej połowie października.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Krakadyl ~Krakadyl (Gość)15.08.2019 18:13

Na poniższym forum założyłem temat o pełnowartościowych siłowniach dla dorosłych
https://workout-polska.pl/index.php/forum/silownia-kulturystyka/3392-profesjonalne-i-darmowe-silownie-plenerowe

00


qwert ~qwert (Gość)14.08.2019 07:55

czy ktoś cwiczy na tych przyżądach?

11


gość ~gość (Gość)14.08.2019 08:37

Rusz się sprzed komputera to zobaczysz ile osób z tego korzysta. Bardzo fajna sprawa... Szkoda tylko że w innym mieście. Polecam wysłać delegacje piotrkowskich urzędników do Tomaszowa żeby zobaczyli jak wyglądają place zabaw dla dzieci i takie siłownie zewnętrzne.

22


gość ~gość (Gość)14.08.2019 10:21

Osy powstają nie tylko w Tomaszowie, ale w całej Polsce, gdyż to program rządowo - samorządowy. Ja korzystam z OSY w Barkowicach.

01


snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)14.08.2019 08:44

Potwierdzam. Ku mojemu zdziwieniu ze sprzętów koło 12 sporo korzysta. Z innych niestety się nie wypowiem.

01


dfgdfgdf ~dfgdfgdf (Gość)14.08.2019 08:34

Największa głupota i topienie publicznych pieniędzy. Najbardziej cieszą się z tego wykonawcy i serwisanci. Mało kto (jeśli w ogóle) ktoś z tego korzysta, a koszta dla miasta rosną...

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat