Nie tylko Concordia i Polonia awansowały

ePiotrkowRegion Piątek, 21 czerwca 20192 2447
W rewanżowym spotkaniu barażowym, którego stawką był awans do piotrkowskiej klasy okręgowej Zjednoczeni Gmina Bełchatów zremisowali ze Skalnikiem Sulejów 2:2 (1:1), taki wynik premiował zespół z powiatu piotrkowskiego.

Sulejowianom pomógł Wojciech Robaszek. Były trener ŁKS Łódź został poproszony przez swojego przyjaciela Sebastiana Natkańskiego o pomoc w tym meczu. Od 16 lat nie grał w oficjalnym meczu - w zrzeszonej drużynie - mimo to podjął wyzwanie. Wszedł na boisko w 60. minucie i przy stanie 1:1 idealnie podał do Karola Kowalczyka, a ten strzelił bramkę na wagę awansu. Gol strzelony przez Jacka Berensztajna z rzutu karnego nic już nie zmienił. Skalnik utrzymał zwycięski dla siebie remis i w przyszłym sezonie będzie walczył w okręgówce.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

klakier ~klakier (Gość)23.06.2019 16:46

dziewne ze podał bo na amatorce to woli stracic jak podać

20


Papugi ~Papugi (Gość)21.06.2019 14:36

Pan Robaszek miał asystę drugiego stopnia, asystował Konrad Puchalski, gola faktycznie zdobył Karol Kowalczyk :) Brawo Skalnik!!! Brawo Banda!!! :)

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat