Nie chcą zmian w służbie zdrowia w Piotrkowie. Lewica protestuje

ePiotrkow Czwartek, 23 czerwca 201641 7661
Organizacje lewicowe nie chcą zmian w piotrkowskiej służbie zdrowia. Poskarżyli się więc marszałkowi województwa.

Weterani Lewicy czy Ruch Odbudowy Gospodarczej Kraju im. Edwarda Gierka chcą przywrócenia stanu sprzed restrukturyzacji dwóch piotrkowskich szpitali. - Uważamy, że pozostawienie oddziału kardiologicznego i chirurgicznego w szpitalu miejskim przy ul. Roosevelta zabezpieczy właściwą obsługę chorych z miasta i powiatu. Uważamy, że lokalne rozgrywki polityczne nie należy prowadzić kosztem biednego Narodu Polskiego (czytaj mieszkańców ziemi piotrkowskiej) – czytamy w piśmie.

 

Lewicowcy są przekonani, że zmiany spowodują wydłużenie kolejek do specjalistów, a tym samym utoruje to drogę do otwierania prywatnych gabinetów, na które nie będzie stać większości społeczeństwa. - Dlatego zwracamy się do partii i organizacji politycznych o obronę biednego Narodu Polskiego, ponieważ konsekwencjami nietrafionej restrukturyzacji szpitali będzie pogorszenie wskaźników ekonomicznych szpitala przy Roosevelta, co w dalszej kolejności spowoduje jego likwidację. Inną konsekwencją będzie wzorcowe rozbicie bardzo dobrze funkcjonujących zespołów medyczno-pielęgnacyjnych na tych oddziałach, bo wybitni lekarze i pielęgniarki na pewno nie będą chcieli przejść do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego i wyemigrują z ziemi piotrkowskiej – pisze do marszałka Witolda Stępnia zaniepokojona lewica.

 

O zmianach w służbie zdrowia w Piotrkowie przeczytacie w „Tygodniu Trybunalskim”.


Zainteresował temat?

5

3


Komentarze (41)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

luzik luzikranga25.06.2016 10:48

Ktoś musiał zginąć, ktoś musiał dostać pałą po plerach, żeby dzisiaj kraść mógł ktoś. W tym sensie każdy złodziej wyhodowany na majątku stworzonym w PRL i na wynikających z PRL układach ma krew tych robotników na rękach. ~97-??? (Gość), nie wiesz, o kim mógłbym tu napisać tak z imienia i nazwiska?
PS. Dzisiaj robotnicy nie strajkują, bo i tak wiedzą, że są pozbawieni wszelkich praw.

Komentarz był edytowany przez autora: 25.06.2016 11:12

01


luzik luzikranga25.06.2016 10:47

Ktoś musiał zginąć, ktoś musiał dostać pałą po plerach, żeby dzisiaj kraść mógł ktoś. W tym sensie każdy złodziej wyhodowany na majątku stworzonym w PRL i na wynikających z PRL układach ma krew tych robotników na rękach. ~97-??? (Gość), nie wiesz, o kim mógłbym tu napisać tak z imienia i nazwiska?
PS. Dzisiaj robotnicy nie strajkują, bo i tak wiedzą, że są pozbawieni wszelkich praw.

Komentarz był edytowany przez autora: 25.06.2016 11:16

01


97-??? ~97-??? (Gość)25.06.2016 10:46

Do rogacizny z sulejowa. Mieszkańcu zapyziałej mieściny ty jesteś impregnowany na wszystko, przede wszystkim na wiedzę i umiejętność przewidywania, wyciąganie wniosków z własnych błędów...Stop komunie !

01


Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)25.06.2016 10:17

Zaniepokojeni czerwoni etatyści im. Edwarda Gierka martwią się losem Narodu Polskiego (czytaj mieszkańców ziemi piotrkowskiej)

11


97-??? ~97-??? (Gość)25.06.2016 10:08

Czterdzieści lat temu w Radomiu wybuchł robotniczy protest przeciw podwyżce cen. I choć został krwawo stłumiony, to strajkujący zwyciężyli.Komunistyczna władza ustąpiła. Stop komunie !

01


precz z czerwonymi ~precz z czerwonymi (Gość)23.06.2016 09:28

"Ruch Odbudowy Gospodarczej Kraju im. Edwarda Gierka" Że co ? Może Józefa Stalina od razu?!

1210


97-??? ~97-??? (Gość)24.06.2016 08:37

Od zawsze twierdzę, ze lewactwo to pozbawiona jakiejkolwiek moralności grupa społeczna.Żenada.

24


sklave sklaveranga23.06.2016 13:00

No a od kiedy to mamy publiczną służbę zdrowia? Kopacz tak jej dokopała że nawet stwórca rozkłada bezradnie ręce. Obecnie lekarze tylko przyjmują pacjentów bo na leczenie nie mają ochoty a tym bardziej czasu. Tylko lekarz potrafi pracować 48 godzin na dobę. Dlaczego ZUS nie rozlicza lekarzy tylko ściga jak najgroźniejszych przestępców chorych?
Lekarze orzecznicy czytaj Zusowskie Gestapo mieli sprawdzać czy chory jest prawidłowo leczony a co robią? Gnębią i maltretują chorych niczym Mengele. Z rozbrajającym uśmiechem mówią choremu jest pan/pani chory/chora ma pan/pani prawo się leczyć lecz nie przysługuje pani/panu prawo do zasiłku chorobowego.
Przywożą chorego na komisję do Lekarza Orzecznika Oddziału ZUS. Chory ledwo wchodzi o własnych siłach do pokoju. Lekarz orzecznik bada go i po minucie stwierdza zdrowy nadaje się do pracy. Chory wychodzi z gabinetu i przewraca się. Lekarz orzecznik stwierdza zgon a do oczekujących na korytarzu mówi: Widzicie go wolał umrzeć jak pójść do pracy. Za Gierka to było życie to nie to co teraz.
Gdzie jesteś moja Polsko? To nie jest moja Polska.
Moja ojczyzna jest krajem ludzi dobrych, sprawiedliwych, uczciwych, miłosiernych. Ludzi radosnych, szczęśliwych, spokojnych. Jest państwem szanującym obywatela, dbającym o swój zrównoważony rozwój, wpatrzonym w wizję dostatku, powagi i dobrobytu.
A take Polske mamy!
W tym państwie nie da się normalnie żyć. Tu człowiek człowiekowi wilkiem, a każdy dzień, bezwzględną walką o przetrwanie. Tu rządzą prawa dżungli i mentalność Kalego, tu sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Błazen jest królem, wagabunda pełni rolę mędrca, kuglarz aspiruje do rządu dusz.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

111


Loki ~Loki (Gość)23.06.2016 21:51

Popieram te zmiany. To co teraz jest woła o pomstę do nieba. Także zmieniać jak najszybciej

22


wolny człowiek ~wolny człowiek (Gość)23.06.2016 21:42

Jeżeli /Precz z komunizmem? gość porównuje E. Gierka ze Stalinem ,to rzeczywiście ma gość wiedzę na temat historii i dorobku Polski w latach 70-ych czyli dorobku i przekształcenia gospodarki w Polsce. Przypuszczam, że jeżeli skończył ten "gość" jakąkolwiek szkołe to tylko dzięki Gierkowi-gdzie nauka była dostępną dla każdego kto tylko chciał się uczyć. Teraz nauka kosztuje /prawda , że rodziców/,Nieraz przed wypowiedzią należy się zastanowić ,może więcej razy żeby raz mądrze powiedzieć. Amen!

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat