Nie będzie więcej włamań?

Strefa FMRegion Wtorek, 27 marca 201826 14748
W poniedziałek w Rozprzy odbyła się debata "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - to nasza wspólna sprawa". Spotkanie z mieszkańcami to efekt czterech włamań, do których doszło na początku 2018 roku na terenie gminy.

Ładuję galerię...

Organizatorami poniedziałkowego spotkania byli: Urząd Gminy w Rozprzy, Komenda Miejska Policji w Piotrkowie i Komisariat w Gorzkowicach. - Należy podkreślić, że cztery zdarzenia miały miejsce w bardzo krótkim czasie, być może to spowodowało i spotęgowało niepokój wśród mieszkańców. Staramy się wychodzić naprzeciw i rozmawiamy z mieszkańcami - mówił wójt Janusz Jędrzejczyk. - Działania, które prowadziliśmy wraz z mieszkańcami i samorządem, spowodowały poprawę sytuacji na terenie gminy Rozprza. Obecnie nie zaobserwowaliśmy podejrzanych sytuacji. Myślę, że dały one rezultat i mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie - dodaje podinsp. Krzysztof Mikułowski, p.o. komendanta miejskiego policji w Piotrkowie.

 

Mieszkańcy sygnalizowali także wiele innych, ważnych dla nich spraw, najczęściej związanych z ruchem drogowym.


Zainteresował temat?

3

5


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.03.2018 16:55

Chlewnia na Gorzkowicach w kierunku Gości nej. Zacząć od gminy i planu zagospodarowania. Później Samorządowe Kolegium Odwoławcze. Później Sąd Administracyjny. Oczywiście zebrać podpisy od mieszkańców protestujących przeciwko temu smrodowi. Sprawę nagłośnić i wziąć się za całą gminę Gorzkowice. Starczy już temu wójtowi. Niech przyjdzie młodszy. Ten bawi się w czerwony rynek, czerwony asfalt na rynku w Gorzkowicach. A drogi dojazdowe do Bełchatowa i na Piotrków makabryczne. Droga z wylotem na Plucice i dalej to już zupełny trup. Chętnie zawiązałbym komitet wyborczy. Trzeba pomyśleć o tym skostniałym stworze Gminie Gorzkowice.

20


gość ~gość (Gość)29.03.2018 07:02

Czytam że jakiś Cubała jest zastępcą wójta w Rozprzy? Czy to krewny tego Cubały co już ponawia się w jednostkach samorządu w powiecie? Robią się klany za grubą kasę bez wyborów? To byłaby ohyda. Czy wyborcy są ślepi, że ich wybierają? Do roboty z tymi luďźmi a nie tzw. stanowiska zajmować całe życie.

40


gość ~gość (Gość)27.03.2018 14:30

Nowa chlewnia w Gorzkowicach przy drodze na Gościnną.
Kto może w tej sprawie interweniować?

52


pogotowie ~pogotowie (Gość)27.03.2018 21:06

najlepszy obraz bezpieczeństwa w gminie było widać ostatnio jak karetka z chorymi stała 2 godziny w zaspie a zmęczony wice wójt nie zrobił nic......może jemu pomnik postawić ...

41


gość ~gość (Gość)28.03.2018 05:55

Panie Wojcie mam propozycje proszę wywiesic grafik imprez typu spartakiady itd.My mieszkańcy też chcemy z tych wojaży skorzystać.

41


blisko ~blisko (Gość)27.03.2018 21:20

a gdzie był Arturek,czyżby się wystraszył pytań odnośnie bezpiecznej Gminy,a szczególnie zakopanej karetki....a taki bohater na oko.

50


Pajace! ~Pajace! (Gość)27.03.2018 10:14

Haha włamań było kilkanaście albo wiecej policja i wójt n ie pomógł nic sami ludzie sie zorganizowali .

193


robi ~robi (Gość)27.03.2018 20:42

ja sie pytam gdzie byli radni ,bo zadnego niewidzialem na zebraniu,a komisja bezpieczenstwa olewka calkowita ...ale my im podziekujemy w wybory...

70


ob. ~ob. (Gość)27.03.2018 19:30

-skąd wiadomo, że nie będzie włamań, skoro nie ma informacji o tym, że zatrzymano sprawców???
to bardzo dziwne!!!

70


okok ~okok (Gość)27.03.2018 19:18

Obłuda. Debata jest w interesie Policji, bo to podlega wykazom statystycznym.
Z ki wójt Jędrzejczyk rozmawiał o włamaniach ? A co może Gmina.
Zca wójta młody Cubała odmówił Policji udzielenia pomocy, gdy karetka z ludźmi stanęła w zaspach na nieodśnieżonej drodze pomiędzy Milejowem a Łazami w gminie Rozprza.
Pisali o tym na nasze miasto Piotrków.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat