Nie będzie progu zwalniającego na ul. Sadowej w Piotrkowie

Strefa FM Niedziela, 24 lutego 201914 3906
Z taką prośbą zgłosili się w listopadzie mieszkańcy ul. Sadowej do Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie. Po wykonaniu wszystkich możliwych kroków urzędnicy poinformowali nas, że ta inwestycja jednak nie powstanie. Dlaczego?
fot.archwium epiotrkow.pl

Kwestia montażu rozpatrywana była przez Komisję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, która uznała, że do utworzenia progu zwalniającego na ul. Sadowej potrzebują również opinii Rady Osiedla Łódzka - Wysoka – Sadowa. - Mieszkańcy do końca 2018 roku mieli czas na podjęcie decyzji. Komisja nie otrzymała żadnej odpowiedzi, co zgodnie z umową miało oznaczać, że nie popierają oni tego projektu. W związku z takim obrotem sprawy, progu zwalniającego przy tej ulicy nie będzie- powiedział nam Ryszard Żak z piotrkowskiego Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

 

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wątpiący ~wątpiący (Gość)24.02.2019 11:42

zwykły wymyk komisji, brak opinii rady nie może być głównym argumentem na nie

74


Alojzy ~Alojzy (Gość)24.02.2019 11:39

Bo mieszkańcy z łódzkiej maja wywalone. Co ich tam interesi spokój na Sadowe. Jak by pod ich oknami samochody docinały to tak raban by był. Dziwne, że jedni decydują io spokoju drugich.

65


~PT ~~PT (Gość)24.02.2019 11:38

Dwa progi "wyspy" są na Wysokiej przy szkole. Miały spowolnić i zwiększyć bezpieczenstwo na przejściu dla pieszych. Jak jest naprawdę to widzą okoliczni mieszkańcy. Napewno nie zwiększyły bezpieczeństwa wręcz przeciwnie.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat