Nie będzie problemu z dojazdem do cmentarzy

ePiotrkow Niedziela, 26 października 20147 2764
Kilka tygodni temu rozpoczęła się inwestycja związana z przebudową ulicy Rolniczej. Przed Wszystkimi Świętymi prace zostaną przerwane, by mieszkańcy mogli bez problemu dojechać do cmentarzy.

Jak informuje Urząd Miasta, inwestycja została zaplanowana tak, aby nie kolidowała ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych. Wykonawcy przerwą roboty tydzień przed 1 listopada i umożliwią przejazd ulicą Spacerową. W ten sposób nikt nie będzie miał problemów z dojazdem na groby swoich bliskich zarówno przed świętem, jak i samego 1 listopada.

Przypominamy, że w okresie święta Wszystkich Świętych, tak jak w latach ubiegłych, również i w tym roku zmieni się organizacja ruchu w rejonie piotrkowskich nekropolii.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zanzi ~Zanzi (Gość)28.10.2014 08:46

Znów będą debile parkować najbliżej grobów, jak się da. Żeby czasem tętno im za bardzo nie skoczyło, od zrobienia większej liczby kroków, niż z mieszkania na parking...

20


Marcin Marcinranga27.10.2014 18:05

Heh ja nie mam nic do dużego ruchu ale najgorsi są ci Niedzielni kierowcy którzy widząc duży ruch zaczynają wpadać w panikę i się korki robią ;)

10


luzik luzikranga26.10.2014 22:26

Stary , angielski dowcip:
Ulicą idzie starsza pani. Co chwila rozgląda się z niepokojem, jakby czegoś szukała. W pewnym momencie spotyka młodą matkę z nieco rozbrykanym małym chłopcem, podbiega do niej uradowana i pyta: proszę pani jak tu najszybciej trafić na cmentarz? Matka próbowała coś powiedzieć, ale chłopiec był szybszy: ot, tak, babciu! I popchnął starszą panią pod nadjeżdżający samochód.
Do zobaczenia na cmentarzu.

Komentarz był edytowany przez autora: 26.10.2014 22:27

53


assa ~assa (Gość)26.10.2014 20:01

"Piotrkowianin" napisał(a):
Oczywiście, tak jak w latach poprzednich nie dojedziemy do cmentarza komunikacją miejską.
"Można jeszcze lepiej, bo kocham Piotrków!"


A Piotrkow jest jak Warszawa i musimy podjechać pod sam cmentarz!Szybciej dojdziemy niż dojedziemy w takim dniu!Czy ktoś to zrozumie?Dojezdzaja mzk do Slowackiego,do Rolniczej bodajże.Wystarczy!Dalej spacerkiem trzeba, leniwce!

42


Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.10.2014 15:36

Oczywiście, tak jak w latach poprzednich nie dojedziemy do cmentarza komunikacją miejską.
"Można jeszcze lepiej, bo kocham Piotrków!"

31


Stanislawa ~Stanislawa (Gość)26.10.2014 09:24

Bardzo mnie ucieszyła wiadomość ,że będę mogła dojechać do cmentarza.Jestem inwalidką chodzącą o kulach i gdyby nie otworzyli ulicy ,to nie mogła bym odwiedzić grobów swoich bliskich.Myślę ,że takich osób jak ja jest dużo więcej.

71


assa ~assa (Gość)26.10.2014 08:53

A będzie można podjechać pod sam grob?Bo co roku mam z tym problem.Przeciez nie na próżno wyciągam auto z garażu,by nie pokazac sąsiadom,ze ja jednak jezdze :D :D :D :D

83