Nie będzie już zawilgoconych ścian w SP nr 8

ePiotrkow Sobota, 18 stycznia 20141 2314
Uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 8 w Piotrkowie cieszą się już większym komfortem i bezpieczeństwem, które zapewnił przeprowadzony tam remont.

Prace remontowe w szkole rozpoczęły się we wrześniu. Budowlańcy zerwali stare i zawilgocone tynki i osuszyli mury zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Później odtworzono zniszczone izolacje pionowe i poziome oraz wykonano drenaż opaskowy budynku wraz z odprowadzeniem wód opadowych z drenażu do studni chłonnych.

Jak informuje Urząd Miasta w Piotrkowie, wykonane prace zabezpieczą szkołę przed zawilgoceniem ścian. Izolacja została także zabezpieczona biobójczym preparatem. Dodatkowo przy ścianach zainstalowane będą specjalne "świetliki" doświetlające szatnie.

Prace wykonywał Zakład Ogólno-Budowlany Michał Szymczyk z Sulejowa, a ich koszt to 306 tys. zł.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

r ~r (Gość)18.01.2014 13:55

dO TUTAJ: Napisz coś więcej:)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat