Nawet 10 lat więzienia za łup o wartości 600 zł. Złodzieje złapani na gorącym uczynku

PolicjaTomaszów Środa, 09 stycznia 20193 5856
Wiertarka, dekoder telewizyjny, lampa, sztućce i inne drobne przedmioty, których łączną wartość oszacowano na około 600 zł padły łupem trzech złodziei z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy w niedzielę (6 stycznia) włamali się do jednego z domów jednorodzinnych. Niedługo jednak cieszyli się ze swoich zdobyczy, bo jeszcze przed opuszczeniem posesji, wpadli w ręce policjantów.
fot.: Policja Tomaszów

Dyżurny komendy - tuż po otrzymaniu od jednej z mieszkanek zgłoszenia o dobiegających z posesji sąsiada dźwiękach tłuczonego szkła - wysłał na miejsce mundurowych. Na miejscu policjanci zauważyli wybitą szybę w oknie, a w pomieszczeniu trzech mężczyzn. Rabusie na widok policjantów zaczęli uciekać w kierunku podwórza i właśnie tam zostali zatrzymani. Byli to mężczyźni w wieku 31, 30 i 25 lat, którzy mieszkają niedaleko domu, do którego się włamali. Dwaj starsi już wcześniej wchodzili w konflikt z prawem. Okazało się, że każdy ma ponad promil alkoholu w organizmie.  Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kononowicz ~kononowicz (Gość)11.01.2019 08:09

I tak właśnie powinno być, kradzież jest przestępstwem i musi być karana.
Tylko dlaczego każe się drobnych złodziei a tych na wielką skalę nie?

10


kj ~kj (Gość)09.01.2019 21:09

Idioci, jakby zaj..ali, 30 000 000, to dostaliby 1,5 roku w zawiasach...

20


ds ~ds (Gość)09.01.2019 15:38

aaaa za pedofilie grozi zaledwie 5 xD
system jak zwykle nie zawiódł xD

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat