Nauczyciele podstawówek testowani w kierunku covid-19

Strefa FM Poniedziałek, 11 stycznia 202131 4402
W poniedziałek rozpoczęło się pobieranie wymazów od nauczycieli klas I-III ze szkół podstawowych w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Na wykonanie testów zgłosiło się ponad 770 osób.

Ładuję galerię...

Badania nauczycieli są dobrowolne i bezpłatne. Wykonywane są w specjalnie utworzonym mobilnym punkcie przy ZSP nr 4 przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Dzisiaj na testach w kierunku covid-19 stawiają się nauczyciele ze szkół podstawowych nr: 2, 3, 8, 10, 11, 12, 13 oraz centrum rehabilitacyjnego "Szansa".

 

We wtorek przebadani zostaną nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, szkoły podstawowej nr 16, szkoły katolickiej oraz prywatnych podstawówek. Z kolei od środy do piątku badania w kierunku covid-19 czekają nauczycieli ze szkół podstawowych z terenu powiatu piotrkowskiego.

 

Nadal nie wiadomo jednak czy po feriach uczniowie klas I-III wrócą do ławek. Decyzja o powrocie do nauki w szkołach ma zapaść w tym tygodniu.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_hyt ~gość_hyt (Gość)16.01.2021 11:07

Wyników nie ma do pory. Jutro powrót do szkoły :)

00


miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)12.01.2021 16:47

Tym nauczycielom powinni przy okazji testy na inteligencję zrobić, bo z myśleniem u nich ewidentnie ciężko, a osoby które same mają problemy z logicznym myśleniem, nie powinny brać się za edukowanie innych! Samo wykształcenie kierunkowe nie jest potwierdzeniem posiadania inteligencji przez danego osobnika!
A dlaczego uważam, że brak im inteligencji?
Te testy są zwyczajnie lipne. Oficjalnie wiadomo, że nie są przeznaczone do celów diagnostycznych. Oficjalnie wiadomo, że potrafią dawać nawet 90% wyników fałszywie dodatnich! I oficjalnie wiadomo, że "wykrywają" koronawirusa nawet w napojach, owocach i wyrobach przemysłowych - robiono takie testy i wyszły dodatnie! Sam Elon Musk zrobił sobie jednocześnie cztery takie testy - dwa wyszły mu pozytywne, a dwa negatywne! Wydaje się pieniądze na test, którego wynik można sobie w buty wsadzić! To jest nie tylko głupota, ale i zwyczajne marnotrawstwo!
Poza tym test nie leczy choroby, a lipny test nawet jej nie potwierdza!
Co zatem wyniknie z tego testowania?
Wyniknie "wzrost zakażeń", co będzie pretekstem dla nie-rządu warszawskiego do przedłużenia lockdownu (czyli całkowitego udupienia gospodarki), a być może i nałożenia kolejnych ograniczeń na to sterroryzowane społeczeństwo.
Tak więc Drodzy Nauczyciele, uświadomcie sobie, że swoim bezmyślnym działaniem jedynie przyczyniacie się do trwania tego cyrku, w którym już blisko rok przyszło nam żyć.
Nie zastrajkowaliście, kiedy wprowadzano zdalne nauczanie, i zostaniecie za to ukarani wcześniej, niż Wam się wydaje. Decyzje o położeniu nacisku na zdalne nauczanie zapadły już w 2012 roku, i stopniowo będzie się na to przechodzić, a "pandemia" była tylko pretekstem, żeby to przetestować. A to znaczy, że większość z Was wkrótce stanie się zbędna, bo zdalne lekcje jeden nauczyciel może prowadzić dla tysięcy uczniów, a nie dla dwudziestu kilku z jednej klasy jak obecnie. Wspomnicie jeszcze moje słowa.
Powinniście nieść przysłowiowy kaganek oświaty, a sami dajecie się mediom otumanić, czego dowodem jest to masowe zgłoszenie się na te lipne testy. Wstyd i hańba.

32


co ~co (Gość)12.01.2021 14:03

41 letnia pielęgniarka z portugali zmarła dwa dni po zaszczepieniu , przypadek ? czy jest coś o czym nie wiemy ?

35


Dawidoff ~Dawidoff (Gość)12.01.2021 15:01

To był świetny rok dla nauczycieli i przedszkolanek, nie dosyć że tyle wolnego to jeszcze wakacje.

05


gość_janda ~gość_janda (Gość)11.01.2021 12:45

Zgadza się to testowanie jest bezsensu razem z lekarzami powinni być zaszczepieni.Testowanie niczemu nie zapobiegnie, zarażą się po testach szkoły wrócą i znów może być problem z ilością zakażonych.

134


gość_andrzejmasztalerz ~gość_andrzejmasztalerz (Gość)11.01.2021 13:47

A nauczyciele z prywatnych szkół to powinni za prywatną kasę się badać

08


fdsaesf ~fdsaesf (Gość)11.01.2021 23:38

O ho, ho! Ilu tu domorosłych, internetowych filozofów! Fajnie jest siedzieć w domu i narzekać na wszystko. Kisicie się w tym bełkocie jak ogóraski. Za dużo widziałem duszących się ludzi... .

20


ot kabaret ~ot kabaret (Gość)11.01.2021 23:04

https://www.youtube.com/watch?t=52&v=gg281G9jkfI&feature=youtu.be - Paweł Klimczewski kontra covid ! Liczby nie kłamią. Mamy fałszywą pandemię...

36


max ~max (Gość)11.01.2021 21:47

Zamknięto restauracje, wyciągi narciarskie, hotele, siłownie, baseny i.t.d.
W Biedronkach tłumy , kolejki do kasy, przy skrzynkach z owocami macant przy macancie, obmacujący każdy owoc i jakoś na pandemię to nie wpływa . Ktoś nas robi w bambuko i udaje mu się wspaniale.
Hitlerowi na początku też się udawało.

34


dudek ~dudek (Gość)11.01.2021 19:21

Szczepionki powodują upośledzenie mózgu.
Pierwsi zaszczepią się najmądrzejsi.
Strach pomyśleć ilu wtedy zechce się wykazać w komentarzach na tym forum.
Będzie zabawa, oj będzie zabawa.

56


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat