Nastolatkowie uszkodzili budynek hali sportowej

Strefa FM Wtorek, 11 lutego 20146 2877
11 nastolatków odpowie za uszkodzenie ściany w budynku hali sportowej przy jednej z tomaszowskich szkół. Amatorzy zabawy petardami spowodowali szkody ocenione na kwotę kilku tysięcy złotych.

- 7 lutego o godzinie 10:15, policjanci zostali powiadomieni, o uszkodzeniu elewacji budynku hali sportowej, jednej z tomaszowskich szkół. Funkcjonariusze którzy pojechali na miejsce wykonali oględziny, stwierdzając wypalone w elewacji dziury i rozrywanie ściany, które prawdopodobnie powstały od wkładanych tam petard. Koszt naprawy ściany został oszacowany na kwotę 7500 złotych. Policjanci prowadząc w tej sprawie czynności ustalili sprawców-11 uczniów tej szkoły w wieku od 13 do 15 lat, których  przesłuchano na powyższą okoliczność - mówi komisarz Katarzyna Dutkiewicz -Pawlikowska, rzecznik prasowy KPP w Tomaszowie

O dalszym losie młodocianych pirotechników zdecyduje sąd rodzinny.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marcin Marcinranga11.02.2014 23:02

"jagoda" napisał(a):
A dlaczego wszystko zwalac na rodzicow??


Nie zwalamy tylko takei jest prawo to są nieletni więc rodzice odpowiadają:P a to że są z rodzi n patologicznych nie zwalnia ich z przestrzeganai prawa:P Kara pieniężna nałozona na rodziców jest dobrą karą bo się zajmą swoim dzieckiem ;) a jak są patologiczni i zabiorą im zasiłek to też dobrze bo moze te pieniadze pójdą do naprawde potrzebujących ;)

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga11.02.2014 20:01

"Al-Bundy" napisał(a):
Czemu było ich akurat 11? Jakaś sfrustrowana drużyna piłkarska? ;)

Może chcieli sobie pograć w "nogę" na tej hali, ale nie sposób siębyło do niej dostać? ;)

00


Al Bundy Al Bundyranga11.02.2014 14:44

Aż dziwne, że nie oskarżyli ich o próbę wysadzenia hali. Był taki jeden, co żadnych ładunków nigdzie nie podłożył, a posadzili go za próbę wysadzenia w powietrze sejmu.
Czemu było ich akurat 11? Jakaś sfrustrowana drużyna piłkarska? ;)

10


jagoda ~jagoda (Gość)11.02.2014 13:38

A dlaczego wszystko zwalac na rodzicow?? Ciekawe ilu z tych gnojkow ma normalny, niepatologiczny dom z zasadami. Dzieciakom czasem przychodza glupie pomysly do glowy i to one powinny poniesc konsekwencje swojego zachowania. To nie male dzieci tylko rozumne 13-15 latki. Dac im kare niech przez caly rok szkolny pomagaja woźnym w sprzataniu szkoly, niech przez kilka miesiecy maja jakies prace spoleczne- moze zmadrzeja. Niczego sie nie naucza jak tatus z mamusia z kasy wyskocza

20


P51 ~P51 (Gość)11.02.2014 12:44

Pokrycie kosztów naprawy elewacji do wyegzekwowania od rodziców. Z zamianą na prace społeczne w przypadku braku środków- dla całej patologicznej rodziny!

20


Marcin Marcinranga11.02.2014 10:01

Bardzo fajne zabawy mają w tym tomaszowie :D może w ramach kary wsadzimy tym dzieciom petardy w d... ?? :D
a na powaznie gdzie byli rodzice tych dzieci??. Wg mnie rodzice powinni zapłacić za naprawę elewacji a dzieciakom dozór kuratora

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat