ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Narty Fischer – nowości na 2020 rok

Czwartek, 19 grudnia 2019 3341
Narty Fischer należą do najpopularniejszych na rynku, jednak producent nie osiada na laurach. Inżynierowie oraz projektanci marki każdego roku starają się zaskakiwać, oferując ciekawe innowacje i udoskonalony design. Nie inaczej jest w kolekcji na 2020 rok, która już jest dostępna w sklepach. Tym razem, firma postawiła na dość duże zmiany w ofercie. Poznaj najciekawsze rozwiązania i modele, które zaproponowała marka Fischer na nadchodzący sezon!

Czym wyróżniają się narty zjazdowe Fischer?

 

Na początek krótkie przypomnienie – narty zjazdowe Fischer to prawdziwa legenda i jedne z najczęściej widzianych na stokach desek. Szeroka oferta producenta jest odpowiednia dla niemal każdego narciarza – mężczyzn, kobiet, dzieci, początkujących, średniozaawansowanych i ekspertów. Fischer to marka z tradycjami, której jednak z powodzeniem udaje się nadal kreować trendy w branży. Ponadto, narty Fischer są niezawodne i trwałe dzięki poszukiwaniu coraz to lepszych materiałów i technologii ich łączenia. Wielu ceni też ich design, który z roku na rok zaskakuje.

 

Nowości i pożegnania – narty Fischer na 2020 rok

 

W 2020 roku oferta nart Fischer zmienia się dość wyraźnie. Znikają niezwykle popularne modele z linii Fischer Progressor. To duże zaskoczenie, jednak w ich miejsce pojawiają się zupełnie nowe modele. Skupione pod wspólną nazwą Fischer RC One i dostępne m.in. w sklepie Narty Warszawa: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/fischer.html stanowią całkowicie nową grupę desek, która wykorzystuje jedne z najlepszych technologii opracowanych przez markę – m.in. CURV Triple Radius System, czyli potrójnego promienia skrętu. Nowe narty wyglądają naprawdę obiecująco. Również sam producent wydaje się pewien ich jakości, wycofując bestsellerową linię, by zrobić na nie miejsce w kolekcji.

 

Fischer RC One – więcej o nowych modelach

 

Narty Fischer RC One to niezwykle wszechstronne deski, które mają szansę stać się prawdziwym hitem. To sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach. Aż osiem modeli ułatwia za to idealne dopasowanie nart do potrzeb konkretnego użytkownika. Nowe narty Fischer są bardzo skrętne i responsywne – doskonale dopasowują się zarówno do umiejętności narciarza, jak i warunków śniegowych. Wykonanie z najwyższej klasy materiałów sprawa zaś, że łączą ogromną wytrzymałość z lekkością i odpowiednią do danego stylu jazdy elastycznością.

 

Narty Fischer RC4 – zmiany, zmiany

 

Zauważalne zmiany to coś, co dopadło też bardzo popularne narty Fischer RC4 Worldcup. Te bardzo szybkie deski przeznaczone dla najbardziej zaawansowanych narciarzy od teraz będzie można nabyć w wersji z jeszcze szybszą płytą. Modele z serii Worldcup z żółtym ślizgiem (Yellow Base) otrzymały nową płytę Curv Booster. To technologia przeniesiona z Pucharu Świata, która pomoże ci w poprawie osiągów i zapewni zupełnie nową jakość na śniegu. Doskonałe przenoszenie sił sprawi, że będziesz wchodzić w zakręty z niespotykaną dotąd precyzją.

 

Narty Fischer dla juniorów – nowości w ofercie

 

Również najmłodsi narciarze mogą liczyć na ciekawe nowości od marki Fischer. W ofercie na 2020 pojawiły się m.in. deski z nowej serii Fischer RC One przeznaczone dla juniorów. Model wykorzystuje te same rozwiązania co jego seniorska wersja, dzięki czemu zapewni dziecku wiele przygód na stoku. Deski wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem, a także ciekawym, wyróżniającym się designem. Kolejna nowość dla juniorów to narty Fischer Worldcup z technologią Pucharu Świata Race Plate. To idealny wybór dla ambitnych młodych narciarzy, którzy mają wysokie umiejętności i zacięcie zawodnicze.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat