Narodowa Loteria Paragonowa. Losowanie w poniedziałek

ePiotrkow Poniedziałek, 16 listopada 201513 4575
W poniedziałek o godzinie 21.00 w TVP Regionalnej odbędzie się losowanie Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Do wygrania są opel astra oraz 2 iPady Air 2.

Przypomnijmy, w losowaniu może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec naszego kraju (również obcokrajowcy), który posiada paragon fiskalny na kwotę minimum 10 zł (za towary i usługi) oraz ten, kto zarejestruje go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

 

Paragon musi być zgłoszony do loterii w miesiącu zakupu. Można je zgłaszać do 30 września 2016 roku. Zgłoszony do loterii paragon należy zachować. W każdym miesiącu odbywają się dwa losowania. Następne losowanie nagród dodatkowych 27 listopada.

 

Cel jest szczytny – chodzi o to, by wspierać uczciwych przedsiębiorców oraz uczciwą konkurencję pomiędzy przedsiębiorcami. Pomysł przyjął się. Dotychczas zarejestrowano już ponad 17 mln paragonów. Każdy może zarejestrować ich dowolną ilość.

 

Łącznie w loterii do wygrania jest: 12 samochodów opel astra, 4 samochody opel insignia, 72 notebooki Lenovo Thinkpad oraz 84 iPad-y Air 2.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Leito ~Leito (Gość)16.11.2015 14:38

Narodowa Loteria Paragonowa... kolejny sposób kontrolowania przedsiębiorców, a żeby kurde przypadkiem na czysto nie zarobił....

102


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat