Narkotyki ukrył w samochodzie

PolicjaBełchatów Wtorek, 13 lutego 20182 6264
37-latek ukrył w swoim samochodzie prawie 15 gramów amfetaminy i 0,6 grama marihuany. Narkotyki pomógł znaleźć policyjny pies.
fot. policja

Policjanci bełchatowskiej komendy ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Szczerców mogą znajdować się środki odurzające. Sprawdzili to 8 lutego, pojechali pod wskazany adres. Podczas przeszukania w samochodzie należącym do 37-letniego mężczyzny policjanci znaleźli dwie torebki foliowe z różowym proszkiem (14,8 grama). Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. Zabezpieczono także 0,6 grama marihuany i kieszonkową wagę elektroniczną. Policjantów w czasie przeszukania wspierał pies wyszkolony do wykrywania zapachu środków odurzających. Narkotyki trafiły do policyjnego depozytu, a mężczyzna do aresztu. 9 lutego zatrzymany 37-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.02.2018 10:31

Jechałem za nim - bardzo nerwowo się rozglądał.

50


luk ~luk (Gość)13.02.2018 09:45

Zapomnieliście napisać, że "rozglądał się nerwowo" - zgodnie z tradycją

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat