Narkotyki trzymał w lodówce

PolicjaBełchatów Niedziela, 24 maja 20208 4860
Blisko 40 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy przejęli funkcjonariusze wydziału kryminalnego bełchatowskiej policji. Zarzuty posiadania środków odurzających przedstawiono notowanemu już 47-latkowi z Bełchatowa, który narkotyki trzymał w swojej lodówce.
fot. policja

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wzięli pod lupę 47-letniego mieszkańca Bełchatowa. Z ich ustaleń wynikało, że w miejscu zamieszkania może posiadać środki odurzające. Informacje te potwierdziły się 21 maja. Tego dnia funkcjonariusze pojechali sprawdzić wytypowany adres. - Zaskoczony policyjną wizytą mężczyzna wszystkiemu zaprzeczał - relacjonuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Jednak podczas przeszukania mieszkania, w lodówce kryminalni odnaleźli blisko 40 gramów marihuany i 50 gramów amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli też elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków, notes z zapiskami świadczącymi o przestępczym procederze i pieniądze, które mogą pochodzić z przestępstwa narkotykowego.

 

Policjanci zatrzymali 47-latka. Przeprowadzone przez policjantów badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie notowanego bełchatowianina zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)24.05.2020 13:41

A może już pora zająć się Polakami, którzy w swoich lodówkach, barkach i ogólnie mieszkaniach, przetrzymyją i używają środki odurzające, będące produktami polskiego przemysłu spirytusowego i polskiego przemysłu tytoniowego. Konfiskata tych pierwszych szczególnie, poprawiałaby zapasy szpitali w środki dezyfekcyjne.

61


gość ~gość (Gość)24.05.2020 13:43

W loduwce to chociarz świerze były.

41


gość ~gość (Gość)24.05.2020 15:21

Wszyscy mówią, że amfetamina już nie istnieje, a on w lodówce miał.

30


gość ~gość (Gość)24.05.2020 13:33

Niech pozamykają tych wszystkich śmieci.

74


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat