Najpopularniejsze artykuły w 2019 roku

ePiotrkow Wtorek, 31 grudnia 20190 5426
Kończy się 2019 rok, a my przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie artykułów, które najbardziej przyciągnęły Waszą uwagę. Pisaliśmy o sprawach istotnych dla mieszkańców Piotrkowa i regionu, staraliśmy się informować akcjach pomocowych dla osób potrzebujących i chorych, niestety informowaliśmy także o tragicznych wypadkach, szczególnie na krajowej „dwunastce”.

W trójce najpopularniejszych tekstów w 2019 roku znalazł się apel o pomoc na 39-letniej Anny, mieszkanki Piotrkowa, która walczy z nowotworem. Dużym zainteresowaniem czytelników cieszył się również tekst o likwidacji Ośrodka Wypoczynkowego "Wodnik" w Bronisławowie. Z turystycznej mapy naszego regionu zniknęło wręcz kultowe miejsce. Niestety sporo pisaliśmy w minionym roku o tragicznych wypadkach, m.in. na drodze krajowej nr 12, która nie bez powodu okrzyknięta została drogą śmierci.


Zobacz najpopularniejsze teksty w 2019 roku!


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat