Najlepsi piotrkowscy uczniowie i absolwenci wyróżnieni

Strefa FM Czwartek, 23 czerwca 20164 6796
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół odebrali w piątek gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Tradycyjnie na koniec roku szkolnego prezydent miasta wręcza nagrody uczniom i absolwentom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen na świadectwie.

- Przede wszystkim gratuluję Wam solidnej i systematycznej pracy, jaką włożyliście w zdobycie tych świetnych wyników. To zaowocuje w przyszłości – mówił podczas spotkania prezydent.

W tym roku listy gratulacyjne i książki otrzymało 69 dzieci ze wszystkich typów szkół w Piotrkowie. W tym 35 absolwentów i 34 uczniów.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miara ~Miara (Gość)23.06.2016 23:44

Brawo Weronisia B.:)

10


Czytelniczk ~Czytelniczk (Gość)23.06.2016 15:12

Dzisiaj jest Czwartek !!!

20


wolny człowiek ~wolny człowiek (Gość)23.06.2016 20:40

Jeżeli czwartek to zmiana warty!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat