Najlepsi łyżwiarze na świecie rywalizują w Arenie Lodowej

ePiotrkowTomaszów Piątek, 07 grudnia 20180 1480
O 9.00 rozpoczął się pierwszy bieg podczas zawodów Pucharu Świata w Łyżwiarstwie Szybkim Seniorów, które trwają w tomaszowskiej Arenie Lodowej. Zmagania najlepszych zawodników na świecie będzie można oglądać do niedzieli.

Ładuję galerię...

Zawodnicy będą rywalizować indywidualnie i drużynowo na czterech dystansach: 500 metrów, 1500 m, 5000 m oraz 10000 m. Polskę reprezentować będzie 16-osobowa kadra. Na torze zobaczymy Zbigniewa Bródkę, Artura Wasia, Kaję Ziomek, Andżelikę Wójcik, Natalię Czerwonkę, Artura Nogala, Piotra Michalskiego, Damiana Żurka, tomaszowiankę Karolinę Bosiek, Natalię Czerwonkę, Sebastiana Kłosińskiego, Adriana Wielgata, Patryka Wójcika, Magdalenę Czyszczoń i debiutująca w Pucharze Świata Karolinę Gąsecką, a także Artura Janickiego.

 

Bilety można kupić poprzez stronę internetową www.pzps.pl oraz w kasach na miejscu.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat