Nadchodzą pierwsze przymrozki

ePiotrkowKraj Piątek, 04 października 20193 5591
Jesień zawitała do nas na dobre. W weekend możemy się spodziewać pierwszych przymrozków.
fot. pixabay

Jak przewiduje obserwator przyrody Zdzisław Cyganiak, w nocy z niedzieli na poniedziałek temperatura w naszym regionie spadnie przy gruncie do minus jednego stopnia Celsjusza. - Zimno zrobi się już w noc sobotnią - mówił w radiowym Maglu. - Na termometrach zaledwie +3 stopnie. W dzień +10-11. Podobnie w poniedziałek, który powinien być dniem stosunkowo pogodnym, a nawet słonecznym i bez opadów. Wtorek też, a deszczu możemy spodziewać się w środę. W czwartek znów 10-11 stopni i dość pogodnie.


Pierwsze przymrozki to z pewnością nie są najlepsze wieści dla wszystkich wielbicieli grzybów, a tych (i grzybów, i zbierających) nie brakuje, co widać także na portalach społecznościowych.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.10.2019 15:38

Ja się mrozu nie boje bo mam ciepla pracę przy kawce w ZUS

20


gość ~gość (Gość)04.10.2019 12:30

Bardzo ładne zdjęcie

30


cynik ~cynik (Gość)04.10.2019 10:31

Miesiąc temu Cyganiak wieścił ciepłą, długą jesień. Jesień długa i ciepła była również z 1978/79. Przecież jak pamiętem 26 grudnia było plus osiem na plusie i lał deszcz. A później w ciągu dwunastu godzin temperatura spadła do i minus 18. I zaczął się chaos totalny. Wtedy jeszcze Polacy sobie radzili bo byli do mroźnych zim przyzwyczajeni. Jakby to samo się stało dzisiaj ,armagedon. Nie ma wojska ,rozleniwieni i rozpuszczeni przez związkowców robotnicy z fabryk ,ba urzędników się goniło. Prądu brakuje jak powieje 40 km na godzine...

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat