Nadal można powalczyć o nagrodę "Biznes na PLUS"

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 14 września 20202 838
Najcenniejszym i najbardziej prestiżowym wyróżnieniem oraz formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców z naszego regionu jest Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” przyznawana podmiotom prowadzącym działalność na terenie ziemi łódzkiej.
fot.: pixabay

Główną ideą konkursu jest uhonorowanie firm, które zyskały powszechne uznanie w regionie, w kraju i za granicą oraz wniosły trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu, a także stanowiących wzór funkcjonowania dla innych.

 

Nagroda „Biznes na PLUS” jest doskonałą okazją do prezentacji, promocji i upowszechniania działań podmiotów gospodarczych oraz dróg prowadzących do osiągania sukcesów gospodarczych, o czym świadczy wybór najlepszych.

 

Tegoroczna Nagroda zostanie przyznana w następujących kategoriach konkursowych:
- Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
- Debiut Roku
- Lider Innowacji
- Edukacja dla Biznesu
- Projekt Przyszłości
- Biznes na PLUS – Nagroda Zarządu Województwa Łódzkiego

 

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie biznesnaplus.lodzkie.pl do 30 września. Laureatów Nagrody poznamy 3 grudnia podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2020.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aldona ~Aldona (Gość)14.09.2020 17:15

Zgłaszam rodzinę Bieńków nawet w telewizji był program o nich.Jak zarobić żeby się nie narobić.

00


gość ~gość (Gość)14.09.2020 11:55

Golf Plus, 500 Plus, Biznes Plus, sieć telefonii Plus, Magik Plus i minus Nie ma innego pomysłu na nazwę?

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat