Na stację paliw przyjechał pijany i… kradzionym autem

PolicjaTomaszów Piątek, 14 lutego 20205 9214
Dzięki czujności świadka policja zatrzymała pijanego 40-latka, który przyjechał na stację paliw w Tomaszowie skradzionym autem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. policja

12 lutego po południu policjanci z Rokicin przyjęli zawiadomienie, że nieznany sprawca z posesji w gminie Rokiciny ukradł audi o wartości 6 tys. zł (wraz z dokumentami i kartami bankomatowymi, które były w aucie). Po pewnym czasie dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie - na teren jednej ze stacji paliw w Tomaszowie przyjechał osobowym autem mężczyzna, który może być pod wpływem alkoholu.

 

- Policjant dopytał dodatkowo o markę pojazdu. Potwierdzając, że chodzi o audi, nabrał podejrzeń, że auto może pochodzić z kradzieży – informuje oficer prasowy komendy policji w Tomaszowie. - Na miejsce skierował policyjne patrole, które po chwili dotarły na teren stacji i zablokowały drogę audi. Za kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec gminy Koluszki. Policjanci poddali go badaniu na zwartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wynik to blisko 3,5 promila. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Po dokładnym sprawdzeniu auta, potwierdzono, że audi pochodziło z kradzieży i należy do kobiety, która tego dnia złożyła zawiadomienie w komisariacie w Rokicinach.

 

Kobieta odzyskała samochód, a mieszkańcowi gminy Koluszki po wytrzeźwieniu przedstawiono zarzut kradzieży i kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)15.02.2020 12:59

Kto zostawia dokumenty i karty bankomatowe w aucie... ludzie sami się proszą o kłopoty...

20


gość ~gość (Gość)14.02.2020 18:23

jes

02


gość ~gość (Gość)14.02.2020 15:40

Czy ludzie w tym wieku nie mają zajęć,pracy,rodziny,ambicji? Co siedzi w głowach takim pijakom?

50


gość ~gość (Gość)14.02.2020 13:34

Jak nie miał uprawnień to tym bardziej mu nic nie zrobią

50


a może by tak ~a może by tak (Gość)14.02.2020 11:48

OOOO do Tomaszowa

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat