Na lodowisko musimy jeszcze poczekać

Strefa FM Wtorek, 07 listopada 20177 4283
Nie mamy dobrych wiadomości dla amatorów jazdy na łyżwach. Na otwarcie piotrkowskiego lodowiska trzeba będzie jeszcze poczekać. Początkowo otwarcie było planowane na 11 listopada.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Jak zapewnia Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, wynika to z niesprzyjającej pogody. - Niestety pogoda nie pozwala nam na wylanie i stworzenie tam tafli. Jest zbyt ciepło, a na dodatek sprawę utrudniają spadające z drzew liście. Musimy jeszcze poczekać. Potrzebna nam jest niska, nie przekraczająca 10 stopni temperatura i przymrozki. Bandy i podłoże już przygotowane, a kapilary uzupełnione czynnikiem chłodzącym, sprawdziliśmy też agregaty. Ogólnie jesteśmy gotowi, czekamy teraz na pogodę - tłumaczy Leszek Heinzel.


Najprawdopodobniej miejska ślizgawka ruszy w okolicach 6 grudnia.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~re, re, re, re, ~~re, re, re, re, (Gość)07.11.2017 22:00

to nawet w Tomaszowie nie mają lodowiska tylko kryty tor łyżwiarstwa szybkiego, kto jest szybki może pojechać bo blisko

60


dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)07.11.2017 18:38

Nic dziwnego, że lodowiska nie ma - pogoda nie sprzyja. Na siłę nie ma co robić, poczekamy.

17


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.11.2017 14:44

Cytuję:
a na dodatek sprawę utrudniają spadające z drzew liście.

Jakie liście? A skąd tam liście? Trzeba ściąć drzewo - taką mam koncepcję. ;)

82


brutalny ~brutalny (Gość)07.11.2017 18:26

A nie mówiłem że trzeba wyeksportować najlepszego ~gościa w mieście jedynego klasowego łyżwiarza do Tomaszowa jemu wszystko przeszkadza by cokolwiek zrobić, nie chce mu się umyć "balona", na lato nie chce mu się przekształcić lodowiska w kort bo po co się męczyć, korty wyjątkowo nie wchłaniają wody gdy tymczasem pozostała powierzchnia parku nie ma z tym żadnego kłopotu, modernizacja "Relax"-u jest mu nie na rękę bo może "zasłonić widok na Rynek Starego Miasta" (" - " żródło: Handball 3/2017) Skąd ten ~gość przybył do Piotrkowa że jest wstanie sobie wyobrazić zasłonięcie rynku przez wysoki "Relax" bo mnie się wydaje, ze dopiero z 30 piętrowego wieżowca było by to możliwe, inaczej zasłaniają go postawione wokół domy. Coś niesamowitego jak ci co w mieście są decydentami znają ( a może i kochają) "swoje" miasto a póżniej się dziwimy, że nie wszystko funkcjonuje najlepiej.

111


ziwz ~ziwz (Gość)07.11.2017 11:18

NA CO? musimy poczekać.. lodowisko
http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201109/1315035731_by_.gif

35


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat