Na kardiologii znów przyjmują pacjentów

ePiotrkow Wtorek, 29 września 20203 2228
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wznawia przyjęcia pacjentów na Oddział Kardiologiczny i do Pracowni Hemodynamiki.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Wstrzymanie przyjęć pacjentów spowodowane było stwierdzeniem obecności koronawirusa na oddziale, a co za tym idzie uruchomieniem standardowych procedur, mających na celu niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się COVID-19 wśród pacjentów i personelu - informuje Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy placówki. - Wszystkie osoby "z kontaktu" zostały przebadane. Zarówno pacjenci, jak również personel oddziału i Pracowni, otrzymali wynik negatywny, nikt nie wykazuje objawów zakażenia.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_alina ~gość_alina (Gość)30.09.2020 09:32

A interna podobno do zamknięcia.

00


gość_g ~gość_g (Gość)29.09.2020 09:56

Znowu?

10


gość_tu ~gość_tu (Gość)29.09.2020 09:08

Moje serce bije dla wieży ciśnień.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat