Na gruzowisku znów czuć było gaz

ePiotrkowRegion Środa, 18 listopada 202010 16627
Na gruzowisku domu, gdzie w niedzielę doszło do wybuchu, znów wyczuwalny był zapach gazu. Strażacy musieli interweniować.
fot. OSP Przygłów

- Dziś kilka minut po godz. 9 zostaliśmy zadysponowani do Włodzimierzowa przy ulicy Zdrowie - przekazują strażacy ochotnicy z OSP Przygłów. - Pracownicy prowadzący prace rozbiórkowe poczuli zapach gazu i zaniepokojeni wezwali straż pożarną.

 

Strażacy skontrolowali gruzowisko i butle znajdujące się w zawalonym pomieszczeniu budynku. Na miejsce pracowała nie tylko OSP Przygłów, ale też funkcjonariusze z PSP Piotrków. 

 

Przypomnijmy, że do tragicznych zdarzeń doszło w niedzielę 15 listopada przy ul. Zdrowie we Włodzimierzowie pod Piotrkowem. Na terenie posesji doszło do wybuchu. Dom został doszczętnie zniszczony, zginęła 1 osoba (50-letnia kobieta), dwie kolejne zostały ranne. Jak informował wczoraj rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie, przyczyną była nieszczelność instalacji gazowej. 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_g ~gość_g (Gość)19.11.2020 13:02

Ciekawe czy da sie to odbudowac?

11


5g ~5g (Gość)19.11.2020 00:28

Ale fachowcy. Przyczynę wybuchu, czyli butle pozostawili pod gruzami. Gratuluję myślenia.

22


gość_gość ~gość_gość (Gość)19.11.2020 05:40

Co mają powiedzieć, jak do tej pory sami nie wiedzą. Nieszczelność instalacji gazowej stwierdza się w przypadku gazu ziemnego, a tam były same butle z gazem, więc jaka tam jest instalacja?

21


gość_g ~gość_g (Gość)18.11.2020 13:46

No ale co ustalili?

84


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat