Na drogach znów więcej patroli

PolicjaKraj Sobota, 09 listopada 20198 1962
Kolejny długi weekend ponownie oznacza wzmożony ruch na drogach, przede wszystkim na głównych ciągach komunikacyjnych. W związku z tym na drogach znów będzie więcej patroli policji, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Policjanci będą tam, gdzie występują znaczne spowolnienia i utrudnienia, a także będą zwracać uwagę na prędkość, trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów. Jak informuje Biuro Ruchu Drogowego KGP, w działania zaangażowane będą również grupy SPEED.


Z kolei pieszym, którzy poruszają się jezdnią lub poboczem przypominamy o elementach odblaskowych.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ktozłapie? ~Ktozłapie? (Gość)10.11.2019 15:53

A kiedy ktoś złapie zieloną skode z napisem bocznym chyba 511, której kierowca popisuje się i ćwiczy procedury startu w ruchu miejskim ? Przecież to co wyczynia ten kierowca to jakieś nie porozumienie. Powinien mieć odebrane dożywotnio uprawnienia.

00


gość ~gość (Gość)09.11.2019 08:56

Na ul. Łódzkiej, od ronda przy kościele w stronę Łodzi, większość kierowców jedzie samochodem "ile fabryka dała", wyprzedzając na podwójnej ciągłej i często jadąc "na czołówkę". Gdzie te patrole?

53


AndrzejKoreczek ~AndrzejKoreczek (Gość)09.11.2019 14:52

Za mało policjantów w RD po przeszkoleniu RD !

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat