ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na co zwrócić uwagę, kupując krem do biustu?

Środa, 23 maja 2018 3727
Krem powiększający do biustu potrafi naprawdę zmienić wygląd tej części ciała. Trzeba jednak wiedzieć, jak wybrać najlepszy preparat. Na rynku znaleźć można bowiem szereg propozycji, od kilkunastu do nawet kilkuset złotych za sztukę. Jak odnaleźć się w tym gąszczu? Na co zwrócić uwagę?

Jak działa krem na powiększenie biustu?


Zacznijmy od wyjaśnienia, jak działa skuteczny krem na powiększenie biustu. Wielu preparatom zarzuca się nieskuteczność oraz nierealistyczne obietnice. Faktycznie, istnieją kremy, na opakowaniach których widnieją hasła obiecujące powiększenie piersi o kilka rozmiarów! Oczywiście, nie jest to możliwe. Biust składa się przede wszystkim z tkanki tłuszczowej oraz gruczołów. Żaden kosmetyk nie doda nam tkanki tłuszczowej w obszarze biustu. To jednak nie znaczy, że nie istnieje kosmetyk, który może powiększyć biust. Jak to możliwe?

 

Czytaj więcej: http://kremnabiust.pl/biust/kremy-na-powiekszanie/

 

Dokładniej rzecz ujmując, mowa tu o optycznym powiększeniu biustu. Jest to realistyczne oczekiwanie wobec kremu. Jak optycznie go powiększyć? Poprzez ujędrnianie biustu! Jeżeli ujędrnimy go, będzie uniesiony i zyska lepszy kształt, a piersi będą się wydawać krąglejsze. To właśnie na stan skóry jesteśmy w stanie realnie wpłynąć. Możemy ją wzmocnić i ujędrnić. Dzięki temu będzie stanowić mocne rusztowanie dla biustu. Dlatego też warto sięgać po krem na ujędrnienie biustu.

 

Jak wybrać działający krem ujędrniający do biustu?


Zobacz ranking kremów do biustuhttp://wieksze-piersi.com.pl/top-3-najlepszy-krem-do-biustu-ranking/

 

Skoro już wiemy, jakich efektów możemy oczekiwać, warto wiedzieć, jak wybrać krem, który nam te efekty zapewni. Podstawą jest zapoznanie ze składami produktów. Zawsze trzeba czytać etykiety, tylko w ten sposób dowiemy się, czy krem będzie faktycznie działać. Obecnie zadanie to jest nieco ułatwione, ponieważ większość z nas ma internet w telefonie. Nawet będąc w drogerii, można sprawdzić, czy obco brzmiący składnik to pożądana, czy niepożądana substancja. Z czasem zapamiętamy, na jakie składniki należy być uczulonym.

 

Krem do biustu powinien zawierać jak najwięcej składników naturalnych, a jak najmniej chemicznych dodatków. Te ostatnie w żaden sposób nie wpływają na faktyczny stan skóry, a mogą powodować podrażnienia, uczulenia, a nawet osłabiać skórę. Warto unikać w szczególności takich składników, jak:

 

- silikony,

- sztuczne barwniki,
- emulgatory,
- PEGi,
- chemiczne substancje zapachowe i barwiące.

 

Zamiast tego warto zwrócić uwagę, aby preparat zawierał składniki o działaniu:

 

- napinającym/ujędrniającym: zadziałają tu takie składniki, jak na przykład acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, czy ekstrakt z pąków. Dzięki nim skóra będzie lepiej napięta, a biust uniesiony,


- nawilżającym: nawilżenie ma ogromne znaczenie dla pielęgnacji skóry. Dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia jest ona mocniejsza i odporna na negatywny wpływ czynników zewnętrzny. Nie ulega tak łatwo rozciąganiu. Szukać warto takich substancji, jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków, dipalmitoyl hydroxyproline, czy kwas hialuronowy,

 

- regenerującym: takie działanie będą wykazywać chociażby: acanthopanax senticosus extract oraz wyciąg z kwiatów lawendy. Składniki te pobudzą odnowę skóry – produkcję kolagenu. Dzięki temu będzie ona mocniejsza i bardziej napięta.

 

 

Przykładem kremu, który spełnia wszystkie te wymagania jest Frashe.

 

 

 

Zobacz opinie o FRASHE


Frashe to mój ulubiony krem do biustu. Ma fajna konsystencję, jest wydajny, świetnie nawilża i faktycznie poprawia kształt piersi! Mam duży biust, więc zależało mi nie na powiększeniu, ale właśnie na efekcie push-up. I faktycznie dostałam to, czego chciałam. Super kosmetyk! - mówi pani Ewa z Koszalina

 

Świetny krem, serdecznie polecam. Faktycznie sprawił, że mój biust zaczął wyglądać na większy. Przestałam nawet nosić staniki z wypełnieniem! - mówi pani Anna z Sopotu                                                                           


Zainteresował temat?

2

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat