Na Starówce powstanie nowy parking

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 16 lutego 201930 7175
Piotrkowskie Stare Miasto wzbogaci się o kolejny parking. Powstanie przy Al. Kopernika obok skrzyżowania z ul. Krakowskie Przedmieście. Magistrat ogłosił już przetarg.

Według planów zatoka ma posiadać kilkanaście miejsc parkingowych. -  Dla ułatwienia komunikacji powstaną dwa zjazdy, które pozwolą na dojazd do parkingu. Inwestycja obejmie również budowę drogi manewrowej oraz chodnika, a także modernizację fragmentu chodnika i ścieżki rowerowej na wysokości planowanej inwestycji. Ustawimy także stylizowane stojaki rowerowe - mówi Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta. 


Oferty w przetargu można składać do 25 lutego, a wyłoniona firma na wykonanie prac będzie mieć 3 miesiące od daty podpisania umowy. 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.02.2019 15:02

A może tak dwupozoiomy? A nie, to przeba pomyśleć, co dla piotrkowskiego magistratu oznacza barierę nie do przejścia...

121


gość ~gość (Gość)16.02.2019 14:40

Dla uczniów :)

112


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat