Na S8 zapalił się samochód

Strefa FMRegion Piątek, 04 stycznia 20190 5900
W piątek przed godziną 15.00 na drodze S8 między Wolborzem a Polichnem zapalił się samochód osobowy. Przyczyną pożaru była najprawdopodobniej awaria instalacji elektrycznej. Kobiecie prowadzącej pojazd na szczęście nic się nie stało.

Jak poinformował nas mł. bryg. Wojciech Pawlikowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, do akcji rozdysponowane zostały dwa wozy strażackie, jeden z Piotrkowa, drugi z Wolborza. 

 

Na miejscu zdarzenia prowadzone są jeszcze czynności wyjaśniające. Obecnie jednak nie powinno być problemu z przejazdem, ponieważ kobieta prowadząca pojazd zjechała na bok. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat