Na Rynek Trybunalski przyjadą goście ze Skierniewic

ePiotrkow Środa, 31 sierpnia 20163 3409
Już w najbliższy piątek na Rynku Trybunalskim pojawią się goście ze Skierniewic. Wszystko to w ramach akcji promocyjnej 39. edycji Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Piotrków to kolejny przystanek mobilnego busa, który odwiedza ponad 20 miast w regionie.

- Na naszym promocyjnym stoisku będą mogli Państwo skosztować skierniewickich jabłek, napić się świeżo tłoczonego soku. Dla mieszkańców przewidujemy całą masę różnego rodzaju konkursów i animacji z nagrodami dla najmłodszych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - zachęca Tomasz Gołębiewski, koordynator akcji. Mobilny bus będzie stał na Rynku od godziny 10:00 do 14:00.

 

Kolorowa kampania potrwa do 11 września. Mobilny bus pojawi się także w Tomaszowie - 1 września, w Łodzi (mixer regionalny) 4 września i następnego dnia w Bełchatowie.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

meloman ~meloman (Gość)31.08.2016 19:35

Będą Fakiry?

31


Super! ~Super! (Gość)31.08.2016 20:45

Po Rol-szansie kolejna wspaniała impreza w Trybunalskim Grodzie. Kiedy na Rynku rwanie pierza (popularne szkubaczki)?

21


broda ~broda (Gość)31.08.2016 11:15

Fajnie że coś się dzieje. Tylko to jest następna impreza w godzinach pracy. Szkoda.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat