NSP: Zrób zdjęcie i wygraj nagrody

UM Piotrków Trybunalski Środa, 05 maja 20212 1223
W czwartek (6 maja) po Piotrkowie będzie jeździć mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego. Każdy, kto zobaczy reklamę i zrobi jej zdjęcie może wygrać nagrody.
fot. Urząd Statystyczny w Łodzi

Przez cały czwartek ulice naszego miasta będzie przemierzać mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Przy tej okazji Urząd Statystyczny w Łodzi organizuje konkurs z nagrodami.


- Nasz konkurs ma na celu promowanie informacji o NSP. Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Dane statystyczne uzyskane w spisie to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość – mówią organizatorzy.

 

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego reklamę mobilną NSP 2021, promującą spis.

 

Zdjęcie wraz z wypełnionym załącznikiem należy przesłać w formie elektronicznej w czasie trwania konkursu na adres e-mail: konkursy_LDZ@stat.gov.pl. W tytule maila należy wpisać: "Konkurs Złap reklamę NSP, imię i nazwisko autora".

 

Szczegóły konkursu oraz załącznik do wypełnienia można znaleźć na stronie organizatora: https://lodz.stat.gov.pl/konkurszlapreklame

 

źródło: UM Piotrkowa Trybunalskiego


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Exx ~Exx (Gość)05.05.2021 21:10

W jakich godzinach będzie w mieście? Podczas gdy normalni ludzie pracują czy całkiem popołudniu też??

21


Szalom! ~Szalom! (Gość)05.05.2021 18:52

Taa... Spis stada, z czego ich jeszcze można oskubać a wszystko ubrane w piękne szaty.... Wszystko narodowe. Narodowy spis, Narodowy program szczepień, Narodowa kwarantanna, Żałoba Narodowa.......................

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat