NOMI złożyło wniosek o upadłość

Strefa FM Środa, 04 grudnia 201326 20690
Firma NOMI - właściciel marketów budowlanych, złożyła wniosek do sądu o upadłość układową. Co to oznacza dla sklepów zlokalizowanych w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku? Czy pracownicy tych sklepów zostaną zwolnieni?

 Co dalej z Centrum Dystrybucji zlokalizowanym pod Piotrkowem? Próbowaliśmy ustalić to w centrali firmy, jednak zarząd firmy nie udzielił konkretnych odpowiedzi. W mailu skierowanym do naszej redakcji czytamy: "Decyzja, które sklepy sieci NOMI zostaną zamknięte, podejmowana będzie na bazie bieżącej i przewidywanej rentowności finansowej oraz w zależności od możliwości prawnych związanych z zapisami w umowach czynszowych. Na chwilę obecną została podjęta wyłącznie decyzja o zamknięciu sklepu w Koszalinie. Decyzje dotyczące pozostałych sklepów przeznaczonych do zamknięcia, nie zostały jeszcze podjęte. Optymalizacja kosztowa działania Centrum Dystrybucji jest elementem planu restrukturyzacji Spółki, natomiast o szczegółach będziemy mogli poinformować po ustaleniu sytuacji formalno-prawnej Spółki."

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

8

5


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

REAL ~REAL (Gość)09.01.2014 17:34

Wiecie może czy zostanie Real czy zmienią na inny market ?Real nie jest najciekawszym może nie najtańszym miejscem do robienia zakupów.

10


Kuba ~Kuba (Gość)04.01.2014 18:20

W Piotrkowie to chyba przez ten Real .Real najgorszy sklep w Piotrkowie

10


Ziomal ~Ziomal (Gość)02.01.2014 21:46

Głupcy, ubolewacie nad tym, że jakiś sklep upadł? No pewnie, że szkoda ludzi...ale z samego handlu nikt się nie utrzyma! Żeby kupować to trzeba mieć pieniądze a żeby mieć pieniądze to trzeba gdzieś pracować, coś wyprodukować i komuś to "coś" sprzedać! Jak będą sami kupujący a produkujących nie będzie to co z tego będzie? Myślicie, że PSB Mrówka są lepsze? W Ostrołęce była taka Mrówka i już nie ma.

10


Bobi ~Bobi (Gość)10.12.2013 08:01

"Adamu" napisał(a):


Za taką kasę byłbyś podobnie zmotywowany do pracy... Nawet po studiach, bo i tacy tam stoją przy regałach

10


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)07.12.2013 19:30

W ogóle piotrkowskie centrum Echo jest takie zimne, nieprzyjemne. Nie lubię tam chodzić.

00


Kli ~Kli (Gość)06.12.2013 09:36

Kazdy tam pracowal z mega fochem i jakby za kare. Dziwny stosunek do klienta nigdy nic sie dowiedziec nie bylo mozna ani doprosic pracownika nawet do zamknietych gablot. Najgorsza byla obsluga na dziale z oswietlenirm starsza pani bardzo niesympatyczna i opryskliwa. Nam nadzieje ze jak powstanie nowy sklep to z normalna i profesionalna ekipa

00


Robi ~Robi (Gość)06.12.2013 08:53

prawda, swieta prawda.

"ww" napisał(a):

00


miki ~miki (Gość)05.12.2013 22:24

"bla-bla-bla" napisał(a):


poucz się prawa a dopiero zabieraj głos.KAŻDY podmiot prowadzący działalność gospodarczą na terenie RP nie zależnie od jego formy prawnej i niezależnie od tego kto jest jego właścicielem jest zobowiązany do odprowadzania podatku od dochodu i Vat-u.

00


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)05.12.2013 18:06

Znam Nomi, pracowałem z nim na PIOMIE

00


sklave sklaveranga05.12.2013 11:55

Unia marketów nabudowała a o naszych zarobkach zapomniała.
Teraz ponoć i Bóg jest inny choć nadal w trzech osobach: market,supermarket i hipermarket.
Nad Toruniem góruje złota korona kościoła stawianego przez ojca Tadeusza Rydzyka. Po zakończeniu inwestycji powstanie pierwszy kompleks religijno- basenowy na świecie. O. Rydzyk nazywa go Centrum Polonia in Tertio Millennio (Polska w Trzecim Tysiącleciu) albo prościej - Republiką Maryjną w Toruniu.
Obu czterech na Majdanie w Kijowie. Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/galeria

10