Myśliwska Impreza Kulturalna

ePiotrkow Poniedziałek, 03 lipca 20170 3778
"Myśliwska Impreza Kulturalna" jest jednym z elementów obchodów 800-lecia miasta, do których przyłączyli się myśliwi z Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie. Wspólne gotowanie, koncerty muzyki myśliwskiej, degustacje przysmaków to wszystko już 9 lipca w Rynku Trybunalskim.

Wydarzenie rozpocznie się od mszy hubertowskiej, która odprawiona zostanie o godzinie 13.00 w kościele oo. Bernardynów.
Drugą część zaplanowano w Rynku Trybunalskim, gdzie od godziny 16.00 na wspólne gotowanie myśliwskiego specjału zaprasza dr Grzegorz Russak, znany z programu telewizyjnego "Smaki Polskie" emitowanego w TVP.

Organizatorzy zapraszają też na koncerty: Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego oraz Zespołu Francuskiej Muzyki Myśliwskiej „Trompes de Pologne” działającego przy Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat