ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mydlarnia u Franciszka zaprasza… nie tylko po mydło

Poniedziałek, 14 października 2019 3393
Po co idziemy do mydlarni ? Odpowiedź pewnie zabrzmi „PO MYDŁO”. Wchodzimy… i tutaj czeka nas wielka niespodzianka! W środku stylowe wnętrze inspirowane domowym ciepłem, niewymuszoną elegancją – bielony kredens a na nim pachnące, kolorowe glicerynowe mydła i przyjazny uśmiech zza lady. To pierwsze wrażenie po przekroczeniu pachnących progów! Jakie jest następne?

Ładuję galerię...

Zaskakuje nas niezwykle szeroki asortyment produktów - kosmetyków uznanej marki LORIENT, które są dostępne tylko w mydlarniach u Franciszka. Co tu znajdziemy? Na półkach królują naturalne oleje kosmetyczne z każdego zakątka świata, tłoczone na zimno w tradycyjnych manufakturach, produkowane z poszanowaniem środowiska, . Wiele produktów zawiera opatentowane składniki – jak ekskluzywna Antarktycyna izolowana z terenów polodowcowych i kompleks OsiLIFT z organicznego owsa zawarte w autorskiej serii kosmetyków z zieloną herbata bio. Zaskoczy nas tradycyjna ajurwedyjska płukanka do ust rozjaśniająca zęby, niedostępna nigdzie indziej. Z kolei bogaty wachlarz produktów do włosów pozwoli rozwiązać każdy problem związany z ich codzienną pielęgnacją.

Coś dla siebie znajdą tu weganie, alergicy i wszyscy, którzy wymagają od kosmetyków więcej.

 

KOSMETYKI MYDLARNI U FRANCISZKA - NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

 

Kolejna półka, produkty z Maroka, Tahiti, Japonii, Peru czy Filipin, tradycyjne specyfiki testowane przez dziesiątki pokoleń. Oleje z roślin wpisanych na listę Superfoods: olej z jagód acai i peruwiański hit - olej sacha inchi.

W Mydlarni u Franciszka pomysły na prezenty znają Państwo na każdej półce

–bogaty asortyment pozwala dobrać prezent dla każdego: w ofercie produkty dla alergików, kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia. Duży wybór kosmetyków dla Panów, tradycyjne zestawy do golenia i kąpieli. Całość zawsze pięknie zapakowana.

 

Jednak najbardziej wyjątkowa jest obsługa! Różnicę odczuwamy od razu. 16 lat doświadczenia, ogromna wiedza i prawdziwa pasja – to znak szczególny kadry u Franciszka. Mają dla nas czas, rozmawiają, doradzają, w efekcie dobierają odpowiedni produkt. I dlatego jest to miejsce do którego chętnie się wraca.

 


Mydlarnia u Franciszka zaprasza… nie tylko po mydło.

ul. Słowackiego 142 DH MERKURY.

 

UWAGA! Na hasło - u Franciszka - 10% rabatu!


Zainteresował temat?

6

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat